Aktualności - Wrockfest

3 majówka 2011

2010-12-06 21:28:46 | Wrocław

3 Majówka

Zobacz zdjęcia z imprezy >>

3-majówka, czyli 2-dniowa impreza na wyspie Słodowej weszła już na stałe do kalendarza imprez we Wrocławiu.

Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista gwiazd występujących na scenie. Impreza w ciągu zaledwie kilku lat stała się poważnym wydarzeniem, które ściąga fanów muzyki z całego Śląska i kraju. Co roku na scenie w samym sercu miasta, na Wyspie Słodowej, występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności, jak i znani i lubiani z naszego lokalnego podwórka.

Na ostatniej 3-majówce’2010 , na scenie Wyspy Słodowej, zaprezentowali się między innymi: Coma, Hey, Myslovitz, O.S.T.R., Kazik na Żywo, Natural Dread Killaz, Farben Lehre i happysad. Ekipa WrockFestu już kompletuje nową, jeszcze lepszą listę zespołów na przyszłoroczną majówkę. Jej hasło to: „Same gwiazdy, żadnych supportów!”, zaprezentują się wiec tylko najbardziej znani i podziwiani, z którymi publika z pewnością będzie śpiewać wszystkie przeboje.

Póki co, tajemnicą owiana jest lista zaproszonych wykonawców, możecie jednak spokojnie zaufać doświadczonym organizatorom i już dziś zarezerwować czas długiego majowego weekendu, a nawet kupić bilet. Na pewno nikt nie odejdzie rozczarowany, a wcześniej kupiony bilet to bilet tańszy! Poszczególni wykonawcy będą ujawniani stopniowo, więc przy pełnym lineup’ie może zabraknąć wejściówek.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

3-majówka – najlepsze polskie zespoły na najlepszej imprezie ro(c)ku!
2-3 maja, Wyspa Słodowa, Wrocław, start godz.13.00

Bilety w promocyjnej cenie: 45 zł – bilet jednodniowy (ważny na wybrany dzień) i 65 zł – karnet 2-dniowy, do nabycia bezpośrednio w siedzibie Portalu dlaStudenta.pl ul. Świdnicka 19, pokój 304 w godz.9-17.

Słowa kluczowe: Wrocław, koncert, bilety, wyspa słodowa, trzy majówka
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
3-MajÃłwka 2020
Festiwal 3-Majówka 2020 we Wrocławiu nie odbędzie się

Zaplanowano jednak mniejsze koncerty.

3 Majowka
Boombox - gwiazda z Ukrainy zagra na 3 Majówce 2020 Wrocław

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych ukraińskich zespołów dołącza do lineupu wrocławskiego festiwalu 3-Majówka 2020.

Apocalyptica
Apocalyptica kolejna gwiazdą 3-Majówki 2020 we Wrocławiu

Legendarny fiński zespół Apocalyptica wystąpi podczas wrocławskiego festiwalu 3-Majówka.

Polecamy
Fragment zdjęcia
Alaverdi przypomni gruziński folklor w Starym Klasztorze Wrocław

Koncert odbędzie się 8 września 2018 w Sali Gotyckiej.

Epica
Epica gwiazdą na 3-Majówce 2020 we Wrocławiu

Jednym z headlinerów 3-Majówki 2020, która odbędzie się w dniach 1 -3 maja, będzie Epica.

Zobacz również
Ostatnio dodane
3-MajÃłwka 2020
Festiwal 3-Majówka 2020 we Wrocławiu nie odbędzie się

Zaplanowano jednak mniejsze koncerty.

3 Majowka
Boombox - gwiazda z Ukrainy zagra na 3 Majówce 2020 Wrocław

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych ukraińskich zespołów dołącza do lineupu wrocławskiego festiwalu 3-Majówka 2020.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!