Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Ruska 51 Miasto:Wrocław Tel:+48691957087

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

graf
2013-10-10
Nie dla studentow zagranicznych

A ostatnio 06.10.13 bramkarze z Głuchego Telefonu pobili w niedzielę rano dwóch studentów z Niemiec. Studenci są na wymianie studenckiej w ramach projektu Erasmus i juz po tygodniowym pobycie w naszym kraju spotkało ich tak miłe przyjęcie. Pobici zostali tylko dlatego że w lokalu rozmawiali po niemiecku. Jeden ze studentów przebywa na oddziale neurochirurgii z pęknietą czaszką i wewnętrzym krwiakiem.

 
M.
2012-11-24
ciacho i kawa gratis-mega:)

Często chodzę tam ze znajomymi na spotkania ze znajomymi w weekendy, ale ostatnio wybrałam się ze znajomą na KAWĘ i jakie zaskoczenie? dostałysmy pycha ciasto domowe i kaw gratis, ale bądź co bądź wszystko pycha, kawa rewelacja ciasto też! Polecam to miejsce nie tylko na wieczorne wojaże ;)

 
mimi
2012-04-01
wynajęcie

cześć mam pytanie: sądzicie że dało by radę zarezerwować część pubu, na urodziny np? i może wiecie jak to wygląda razem z kosztami? :) dzięki wielkie!

 
Julia
2011-12-27
:)

czeskie piwko za 4zł, przyjemna muzyka i przemiła obsługa, czego wiecej chciec?:)

 
Adam
2011-12-13
re: Telefony

Możesz dzwonić między stolikami, na menu podane są numery do innych stolików. Prawdopodobnie da sie też zadzwonić do kuchni.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama