Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Papa Bar

Wrocław

Adres:ul. Rzeźnicza 32-33 Miasto:Wrocław Tel:+48713410485

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Gość
2013-12-15
nie polecam

Obsługa w tym lokalu jest bardzo niemiła, kelnerki są wredne, a ochrona bardzo chamska i wulgarna. Nigdy nie widziałam tylu nieprzyjemnych ludzi w jednym miejscu. Na pewno nigdy więcej tam nie pójdę.

 
Zniesmaczona
2013-02-01
Nie polecam tam jeść !!!!

Byliśmy z mężem na kolacji w papa barze jako ze bardzo często kiedyś bywalismy w paparazzi. Do drinka przyczepić sie nie mogę bo są pyszne... Ale na kuchni wiele sie zmieniło niestety.... Zamówiłam makaron ze szpinakiem i kurczakiem ... Było to tak słone ze sie jeść nie dało, pani kelnerka wymieniła mi na nowa porcje która była mozna powiedzieć ok ale bez rewelacji. Makaron był niedogotowany i twardy (wiem co to al dente więc to raczej do alimenty podobne nie było). Już godzinę po jedzeniu czułam sie fatalnie a nocke spędziłam w toalecie ...

 
Koffam
2012-11-21
Jest tu Kofola ?

Czy jest tu Kofola ? I smażony ser ?

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama