Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Metropolis jest już zamknięty

Wrocław

Poniżej znajduje się lokal już zamknięty.
Zobacz aktualną listę klubów i pubów w mieście Wrocław.

Metropolis

Wrocław

Adres:ul. Ruska 51/Pasaż Niepolda Miasto:Wrocław Tel:71 722 50 07Godziny otwarcia:Codziennie od 20.00 do...Wstęp:Poniedziałek - Czwartek: Studenci za free Piątki: wszyscy 5 zł Soboty: Panie 5 zł, Panowie 10 zł

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Małolat18-22
2012-10-08
Młody nie gorszy...

Drażni mnie ciągłe marudzenie na temat "małolatów" Małolat też człowiek i bawić sie chce. Często widac że to te większe małolaty 30+ zachowuja sie dennie i nikt nie mówi ze cos z nimi nie tak... Więc ja się pytam gdzie ta młodzież 18-22. ma sie bawić? Tym bardziej że to wlasnie tych młodych jest w klubach najwięcej w końcu to sudenci najwiecej imprezuja. Nigdy nie spotkałem sie zeby malolaty 18-22 rażąco komus przeszkadzały. Bawia sie jak i reszta. Te małolaty w swietle prawa sa dorosłe. Chyba lepiej że szaleja w lokalu niz w bramie z igłą i na dworcah z "wujkami" .... Zastanówcie sie ile wy mieliscie lat jak chodziliscie na dancingi.. Ironia losu po prostu.. Tyle fajnych madrych "malolatów" mozna spotkac a wy widzicie tylko tych "złych" tylko co w nich jest złe? ze są młodzi i atrakcyjni? czy pijani? tak jak i wy... Nie skreślajcie tych ludzi tylko dlatego ze sa młodzi i chca sie bawić. Jedni potrafia inni nie, ale to chyba nie kwestia wieku i wyglądu.

 
ja
2012-07-06
Zamykają?

podobno zamykają Metropolis, ktoś coś wie?

 
kaśś
2012-07-03
kaśś

od ilu lat można tam wejść

 
ja
2012-06-19
ja

od ilu lat jest ten klub ? -,-

 
Paulina
2012-06-17
Zagubione okulary

zgubiłam brązowe okulary, a delikatna panterkę, nie znalazł nikt? kto znajdzie dostanie nagrode ;D

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama