Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kredance

Wrocław

Adres:ul. Szajnochy 11 Miasto:Wrocław Tel:+48601757411Godziny otwarcia:od 14:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Szkoda czasu na to miejsce
2015-04-05
Zdecydowanie nie polecam...

Niekompetentny pracownik lokalu przyjął rezerwację telefoniczną loży i nie otworzył lokalu pomimo umówionej pory i zapewnień przez telefon, że klub będzie otwarty od 18. Nie można było się dodzwonić lokal zamknięty na 4 spusty, trzeba było odkręcać sytuację i poinformować wszystkich zaproszonych gości o zmianie lokalu. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Tak się po prostu nie traktuje ludzi. Ostatni raz miałem do czynienia z tym miejscem.

 
jakob
2014-12-20
;/

Barman oszukuje przy wydawaniu reszty..

 
Zina
2013-08-11
Dj do kitu

Dj oburzony faktem, że w sobotni wieczór ludzie chcą tańczyć nie słuchać "kalifornijskiego punka" na zmianę z polskim hip-hopem. o ile się nie mylę nie był to wieczorek preferencji muzycznych Pana za konsolą więc może warto byłoby skupić się na pracy a nie puszczaniu muzy dla siebie?

 
mimi
2012-04-01
wynajęcie

cześć mam pytanie: sądzicie że dało by radę zarezerwować część pubu, na urodziny np? i może wiecie jak to wygląda razem z kosztami? :) dzięki wielkie!

 
Bart - Barman
2011-11-22
Odpowiedź na kręcenie dredów

Przed zrobieniem drinka ręce zawsze wycierane są w ręcznik, poza tym dredy dokręca się po umyciu :) dodam, że dredy to swojego rodzaju czepek, który nie pozwala na wpadnięcie włosa do podawanego przeze mnie drinka czy też piwa. Pozdrawiam i zapraszam :)

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama