Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Pub Siwy Dym

Wrocław

Adres:Bogusławskiego 63 Miasto:Wrocław Tel:+48606116092Godziny otwarcia:codziennie od 12:00 do 2:00Wstęp:bezpłatny

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Paw
2014-09-10
BEZCZELNA BARMANKA

Byłem stałym klientem Siwego Dymu przez 3 lata. Głównie ze względu na atmosferę i świetną obsługę pubu. Po kilkumiesięcznej przerwie wpadłem do Siwego Dymu kilka razy i ku mojemu zdziwieniu nie było już starej ekipy za barem. Nowa barmanka (tylko ją spotkałem w ciągu ostatnich wrześniowych wizyt) jest OKROPNIE BEZCZELNA. Skoro pub zamykany jest o godzinie 2, ewentualnie wcześniej jeżeli nie ma klientów, to DLACZEGO NOWA BARMANKA ZA KAŻDYM RAZEM MIĘDZY GODZINĄ 12 A 1 WYRZUCA LUDZI Z BARU BEZ WZGLĘDU NA TO ILU KLIENTÓW JESZCZE SIEDZI I MÓWI ŻE WIĘCEJ ZAMÓWIEŃ NIE PRZYJMIE?? To się nigdy nie zdarzało. Trudno, równie dobrze mogę pójść do pubu obok, skoro Siwym Dym schodzi na psy.

 
niezadowolona
2011-05-07
drink z dzbanka;)

Sorki,ale jak bylam tam ze dwa lata temu,to barman kamikadze zrobil wlewając spirytus do dzbanka z lodem dolał "kolorku"i zamieszal to wszystko łyżką,po czym rozlał do kieliszków:(porażka i juz nigdy więcej!

 
Lady Iness
2011-05-06
Prawdopodobnie najbardziej frajerski pub we Wroclawiu

Na Boguslawskiego znajdziemy wiele innych pubow z lepszym klimatem, muzyka a przede wszystkim ze znacznie nizszymi cenami trunkow i dodatkow.

 
Adam
2010-01-31
Najlepszy Urquel w mieście.

Najlepszy Urquel w mieście. Drinki także przepyszne i za przystępną cene.

 
ardian
2009-12-18
jak to tanie piwo?

Piwo za 7 zl do najtanszych raczej nie nalezy. Jesli chodzi o miejsce to calkiem przyjemne

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama