Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:Pl. Grunwaldzki 12/14 Miasto:Wrocław Tel:+48787316858Godziny otwarcia:Poniedziałek - Sobota: od 10:00 do ostatniego klienta Niedziela: od 12:00 do ostatniego klientaWstęp:bezpłatny

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Wkurwoiny na debili
2019-08-09
Rozbestwili sie

Na poczatku byloi ok. Niestety obecnie wlascicielom odwalilo. Spotkanie z policja 1000%. W celu zgloszenia skagi oczywiscie.

 
Wrocławianin29
2017-02-07
Lepiej gdzie indziej

tylko dla najbardziej wytrzymałych, obsługa (dwóch chłopaczków styczeń 2017) robi wszystko żeby wyjść z tego miejsca z dużym niesmakiem. Nawet oglądanie meczu przy barze dzięki obsłudze jest kiepskim doświadczeniem.

 
Palixon9
2016-12-08
Dlaczego przestałem chodzić do fuga mundi

Chociaż obsługa w fudze zawsze była fatalna to zachodziłem tam od czasu do czasu. Kiedyś były tam zniszczone stoły i krzywe kije. Ale tanie piwo i sala dla palących. Jednak w ostatnim czasie, mimo wymiany stołów na nowe, pogorszyło się znacznie. Obsługa jak ktoś już w poprzednich komentarzach pisał "robi łaskę" kiedy o coś się prosi. Do tego wchodząc tam wieczorem wszyscy byliśmy przeszukiwani przez ochronę. Do tego sala dla palących zniknęła, a obsługa jak była niemiła tak jest nadal. Chcecie pograć w bilard w miłej atmosferze? Polecam wybrać się do Sezamu, tam może ciut drożej, ale dużo przyjemniej.

 
Janek
2016-11-19
klubowicz

zajefajny klub. Super klimat i fajne bilerdy

 
Kuba
2016-01-05
Opinia po pierwszym pobycie.

W kolejce po cholerne piwo czekałem na tyle długo, żeby Polacy przegrali seta w siatkówkę (od zera) i żebym zdążył pojechać do domu i wrócić. A mieszkam w Toruniu. Jest jeden plus: stałem tak długo, że zrozumiałem fizykę kwantową.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama