Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Bogusławskiego 81 Miasto:Wrocław Tel:+48713732421Godziny otwarcia:od poniedziałku do piątku od godz. 12:00 w sobotę i niedzielę od godz. 13:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Marti
2012-08-23
Polecam

Byliśmy wczoraj w 5 osob na obiedzie, wystrój lokalu nie powala, ale jest dość przytulnie, plusem jest puszczana muzyka typowa pod obiadek nie zadna eska, niestety nie tylko my postanowilismy o tej porze przyjsc cos zjesc - ludzi było pełno - tu na pochwałe zasługuje obsługa, jedna osoba na taka liczbe gosci która w dosc szybkim tempie i fachowo obsługiwała wszystkich po kolei - brawo. Na dużego plusa zasługuje również placek po węgiersku! po prostu pycha, gyros przeciętny.

 
Kasia
2012-04-16
ok

Polecam byłam na niedzielnym obiadku super jedzenie - placek po wegiersku palce lizac obsługa w porzadku doradza co wybrac jedyny minus przejmujacy chłod w całym lokalu

 
X
2012-03-28
Zatrucie

Zatrułem się gyrosem. Nie polecam

 
anonimowa
2012-01-10
Lepiej:):):)

Jestem częstym gościem w tum barze i jeszcze nie spotkałam sie żeby barmanki mnie nie obsłużyły są bardzo miłe tylko mnie ostatnio przeszkadzało jak w tamtym tygodniu była impreza a goście zachowywali się skandalicznie barmanka zwracała im uwage a oni nic sobie z tego nie robili powinni się wstydzić goście tego lokalu że się tak zachowywali ....Jedzenie jest bardzo pyszne i obsługa też:):):)

 
Arek
2012-01-10
Bywało lepiej

Jedzenie jest świetne, wystrój lokalu pasuje do menu. Ze złym piwem nigdy się tam nie spotkałam a jestem tam raz w tygodniu od 2 lat. Jednak co do obsługi to muszę przyznać zanim Pani nas ostatnio zauważyła ( była nas 3) minęło 15 minut. Kolega sam przy barze zamówił dla nas piwo. Obsługa ma od mnie minus ale cały lokal ogromnego plusa!

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama