Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:Rynek Ratusz 10 Miasto:Wrocław Tel:+48607429580Godziny otwarcia:Od poniedziałku do niedzieli od 12.00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

eariusz
2018-01-31
prl

sama nazwa wskazuje a wy młodzi mylicie ze w tamtych czasach wszystko na laptopie lub telefonie się załatwi załatwiało się na trepku lub w komórce nie motylic z gołębiami

 
Asertywny
2017-12-29
do bani

Kradną wszystko, co zostanie bez opieki choć na chwilę. Przynajmniej w nazwie mają to zapisane, bo przecież PRL to złodziejstwo w czystej postaci.

 
kero
2017-10-12
przereklamowane

Fatalna obsługa. Do stolika zarezerwowanego na kilka osób kelnerka podeszła tylko raz przez kilka godzin. W związku z tym napoje zamawialiśmy u barmana (sobotnia noc), do którego "dopchanie się" graniczyło z cudem. Dojście w jako takim stanie do stolika - i nie mam na myśli ilości spożycia napojów, tudzież ich rodzaju- tylko ich ilość wylaną po drodze na siebie (każde miejsce jest dobre do tańczenia jak się okazuje), graniczyło z cudem. Pani klozetowa grzmiała o zachowywaniu czystości w kibelkach (taaaa klimat wypisz wymaluj jak w PRL-u) jakby się bała, że z dziczy jesteśmy i będzie ścierać "jedynki" ze ścian i drzwi. Parkiet malutki, ścisk ogromny, koszmarnie drogo, obsługa jw. Ogólnie - nie polecam. Aczkolwiek jeden pozytyw jest - miły Pan w szatni :) Impreza przeniosła się do banana klub i było super.

 
Rozbawiony
2017-09-17
Super laski

Szukacie lasek koło 50 to tylko tam same się pchają na bagnet Są tak chętne i gorące gotowe na wszystko. Panowie tylko po taki towar zapraszam w piątek lub sobotę. Nocki bankowo zaliczone macie co więcej dodać spróbujcie sami. Zachęcam warto.

 
Aga
2017-03-20
Fajna Pani przy taolecie

Pani super przy taolecie. Tylko szkoda bo idąc do wc nie ma gdzie położyć piwa masakra, co się stało z stoikiem!!!Pozdrawiam i współczuję ...

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama