Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Kolejowa 12 Miasto:Wrocław Tel:+48792265354Godziny otwarcia:Poniedziałek-Wtorek: 14:00- 24:00, Środa: 11:00 - 01:00, Czwartek: 11:00 - 02:00, Piątek: 11:00 - 03:00, Sobota: 12:00 - 02:00 Niedziela 15:00-24:00

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Artur
2015-11-23
Smutek i zgrzytanie zębów

Kiedyś to była spoko knajpa. Dobre piwo, fajna muzyka. Aktualnie atmosfera odstrasza, bo jeden z barmanów, blondyn, zachowuje się jakby był panem świata i traktuje klientów jak śmieci. Polecałbym szefostwu coś z tym zrobić, bo szkoda zaprzepaszczać potencjału tego miejsca. Klientom radzę uważać. Póki co - nie polecam.

 
(Była) stała klientka
2015-11-21
Jak jedna osoba potrafi zepsuć cały wieczór

Miejsce ogólnie BYŁOBY super gdyby nie jedna osoba, która psuje całą atmosferę. Chodzi o barmana - chyba Piotra o ile dobrze pamiętam. Dla jasności żebyście wiedzieli kogo unikać: dłuższe blond włosy, wysoki z bródką (generalnie wygląda jak Thor). Ten niemiły, a wręcz chamski osobnik wyznaje zasadę: klient jest tu dla mnie, a nie ja dla niego. Do tego "żongluje" cenami alkoholu. Najpierw podaje jedną ceną a potem stwierdza, że jednak policzy nas uczciwie. Bardzo szlachetne z jego strony, powinien dostać medal! Co więcej nie zna pojęcia kultury osobistej, kiedy zwróci się mu uwagę na bezczelny ton , reaguje jeszcze większym obruszeniem. Potem obgaduje swoich klientów na zewnątrz w języku angielskim i myśli, że jesteśmy tak głupi i nic nie rozumiemy. Naprawdę brawa, osobnik ma o sobie tak wysokie mniemanie, jest arogancki i bezczelny, że powinni go pokazywać w regionalnych. Co do reszty ekipy, naprawdę sympatyczni i pomocni ludzie, z którymi można dogadać się po ludzku : ) szczególnie dziewczyny i jeden barman w okularach. Szczerze żałuję, że jedna osoba tak bardzo odstrasza od tego miejsca. Właściciel powinien wystawiać na drzwiach grafik pracowników żeby ludzie wiedzieli – kiedy nie przychodzić do klubu.

 
Zawiedziona klientka
2015-11-21
Przykra sprawa.

Klub sam w sobie godny polecenia. Klimat oraz koncerty są świetnie! Niestety jeden z barmanów zniechęca do tego miejsca. Najpierw mówi jedno, potem robi coś innego i jeszcze ma pretensje, że klienci są zdziwieni tym faktem. Pomijam już jego brak kultury, ale obrażanie klientów to raczej słaba reklama dla klubu. Poza tym najpierw podał nam jedną cenę, po czym po chwili ją obniżył i stwierdził, że policzy nam UCZCIWIE... dziękuję wielmożnemu Panu bardzo, że łaskawie nas uczciwie obsłużył - mam nadzieję, że przejedzie się kiedyś na swojej arogancji i bezczelności. Pozostała ekipa jest świetna, więc szkoda, że jedna osoba tak bardzo niszczy fajną atmosferę knajpy. Nie pozdrawiam długowłosego, blond barmana.

 
~zawiedziony na maxa
2014-06-21
niekorzystna zmiana

Co do komentarza poniżej, to faktycznie sporo się pozmieniało, klub często jest zamykany zbyt wcześnie, pani i to nie jedna za barem często zmęczona, wyraz twarzy jakby stała tam za karę, drinki coraz mniejsze - atmosfera podupadła, to już nie ten klimat co kiedyś.

 
Piwko
2013-04-09
Żałosna pani

Nie wiem czy to pani szanowna właścicielka czy kto... ale podczas ostatniej mojej wizyty zachowywała się jakby pozjadała wszystkie rozumy, z góry traktowała gości i zachowywała się jakby to,że tam jesteśmy to by była jakaś jej łaska wobec nas, potem ostentacyjnie zwróciła mi uwagę mimo, że nie zrobiłam tego co mi zarzucała.. drętwo jak nie wiem. Z takim podejściem do klientów życzę powodzenia.. Odradzam wszystkim moim znajomym.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama