Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Hubska 44-48 Miasto:Wrocław Tel:+48713677048

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Marek
2012-03-28
sylwester 2010/2011

byłem też na tym sylwestrze i mam wrażenie , że byliśmy na innych imprezach. Jedna z lepszych imprez jakie mam za soba we Wro. Musiałeś(aś) pewnie mieć sprezczkę z partnerem bo takie bzdury wypisujesz jak w wyborczej pod artykułem. 45 zł za poł litra to najtańsza wódka jaką miałem w klubie, a dj dawał takiego czadu ,że cała sala się świetnie bawiła. tak to jest jak się ma 60 lat i się idzie na studencką imprezę.

 
:)
2011-02-28
...

Do komentarzy ponizej - bo to klub undergrandowy ! jak chcesz luksus i drineczki z parasolkami to do Lemoniady np ...

 
szkoda_gadac
2011-01-05
Sylwester 10/11 Tragedia !!!

Za 120zl od osoby nie było prawie nic do jedzenia poza żurkiem i małą tacką z mini kanapeczkami, alkohol dodatkowo płatny 45zl za 0,5 L. Dodatkowo muzyka nie wiadomo z jakiej ery bo ani przy tym tańczyć ani spać, za jakieś w miarę znane i lubiane piosenki nawet polskie DJ życzył sobie 20zl. Brak jakiegokolwiek odliczania o północy, gdyby ktoś z gości nie dał znać że to już nowy rok !! Że już nie wspomnę o toaletach bo o ile damska jakaś tam była to męska składała się z 3 Toi Toi więc nawet nie było możliwości umycia rąk. Jestem zażenowany wyborem tego miejsca na powitanie nowego roku, więcej tego błędu nie popełnię i będę odradzał znajomym..

 
zrospaczona
2006-01-31
prowizorka !!! a nie centrum kultury...

Brud, smród i ubóstwo...a do tego strasznie nie mili ludzie (administracja) opryskliwi i leniwi. Zamarznięte ptaki pod drzwiami pana prezesa, lód na całym terenie i flaszki wysypujące sie z koszy na smieci. Prowizorka !!!

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama