Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jazzda

Wrocław

Adres:Rynek 60 Miasto:Wrocław Tel:+48713460825

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Tolek
2016-01-23
BEZCZELNY OCHRONIARZ

Co tu komentować dają papierkowe numerki zginie ci numerek płacisz 50 zl albo nie masz kurtki ,zgina mi z kurtki tel.koledze kurtka i ochroniarz wyrzuca za drzwi.Tandeta nie radzę tam zostawać a muzyka non stop to samo.

 
Imprezowiczka
2015-06-29
Niezła imprezka!

Byłam z koleżankami w zeszłym tygodniu. Ciekawy wystrój, muzyka taneczna. A panowie Barmani robią świetne drinki. Naprawdę dobre miejsce na zabawę. Następnym razem rezerwujemy lożę, bo było tyle ludzi, że miejsce znalazłyśmy już tylko przy barze. Wrócimy tam na pewno :)

 
zaniepokojona
2015-03-15
w srodku ok

Czy mierzyl ktos alkomatem ta dziewczyne z ulotek ktora zaprasza do klubu? Ludzie ona ledwo stala na nogach

 
A.
2015-03-02
Beznadziejna obsługa

Jestem zażenowana jakością obsługi w tym lokalu! Muzyka może jest okej, wystrój również zachęca by wejść, ceny jak to na rynku dość wysokie, ale panie, które tam pracują, wyglądają, jakby stały tam za karę! Ani uśmiechu, ani jakiejś normalnej odpowiedzi, mimo tego, że wraz z przyjaciółkami byłyśmy miłe i chciałyśmy dowiedzieć się czegoś o słodkich drinkach, dostałyśmy odpowiedź "wszystko jest w karcie"... Może i jest, ale tak traktować się klientów nie powinno. Ich różowe kiecki nie skryją faktu, że panie są po prostu zadufane w sobie, obrażone na wszystkich i najlepiej, jakby dostawały napiwki za przyniesienie drinka z wielkim fochem :) ZMIENIĆ ZAŁOGĘ I BĘDZIE SUPER! Wtedy człowiek chce się bawić! Jedynie barmani są w porządku, ale gdy zmienicie panie, na pewno więcej ludzi będzie tam przychodzić!

 
Justa
2015-02-01
O.K.

Byłam ostatnio pierwszy raz. Fajna muzka, coś innego niż "eskowe hity" po mixie. Obsługa spoko, miły wystrój. Jeszcze wpadnę. Pozdrawiam

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama