Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Kalogródek - lokal zamknięty - zdjęcie Kalogródek - lokal zamknięty - zdjęcie nr 634Kalogródek - lokal zamknięty - zdjęcie nr 635

Kalogródek - lokal zamknięty

Adres:Kuźnicza 29 B Miasto: Wrocław
Godziny otwarcia:codziennie 10.00-16.00, prócz poniedziałków


 
Najpopularniejszy lokal wśród studentów Uniwerku. czytaj więcej »
 
Klub posiada
  • ochrona
  • ogródek
  • koncerty
  • wentylacja
Ceny

Warka:4.0zł

Woda:2.5zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 7.58 / 10
Wygląd:6.46
Muzyka:8
Klimat:8.29

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

ffff
2011-10-04
ZAMKNIĘCIE

KALOGRÓDEK BĘDZIE ZAMKNIĘTY NA KONIEC PAŹDZIERNIKA....

 
uil
2011-08-19
pozytywnie

Po pierwsze - od kiedy można tam kupić Ciechana to naprawdę warto się tam umawiać na spotkania ze znajomymi. Po drugie - zawsze dobrze grają, jeden z niewielu pubów we Wrocławiu, gdzie można wypić piwo przy porządnym rocku i metalu. Last but not least - naprawdę sympatyczna obsługa, zwłaszcza pewien bardzo przystojny długowłosy pan :)

 

2011-01-29
:)

Obsługa - totalne dno

 
Jngwar
2010-12-27
!

Fajna lokalizacja i ceny. Obsługa wczoraj do bani panny leniwe i niemiłe a ochrona wyganiała nas telewizorem na cały regulator z reklamami . nie sprzątane stoliki i popiołki . A byliśmy ani nie głośni ani nie kulturalni . Bendę wpadał ale na napiwki nie ma co liczyć . Panie właścicielu zmobilizuj załogę proszę bo to fajna knajpa.

 
Znawca
2010-09-17
Popieram

Widok nędzy i rozpaczy. Trochę urokliwiej jest od października do czerwca, kiedy trwa rok akademicki i przychodzi tam trochę studentów. generalnie jednak stali bywalcy to miejscowe żuliki.szkoda czasu i kasy, bo piwo to pomyje.

 
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama