Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Ruska 47/48a Miasto:Wrocław Tel:+48664034536

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Niezadowolony
2019-11-20
Bardzo nie polecam

Witam nikomu nie polecam klubu czarny kot. ZOSTALIŚMY WYPROSZENI Z LOKALU przez kaprys jednej z kelnerek na początku imprezy. Ochrona tego klubu jest bezczelna i bardzo delikatnie rzecz ujmując nie profesjonalna. Zdecydowany negatyw. Nie polecam

 
Buena
2018-07-01
Uczciwi i życzliwi ludzie:)

Polecam klub, atmosferę i obsługę. Zgubiłam telefon, oni go znaleźli i popracowali nad tym, żeby go uruchomić i się ze mną skontaktować, bo zablokowałam kartę.

 
wieczor
2017-11-28
Kontakt

Cześć skontaktujcie się ze mną we dwoje jesteśmy w stanie zdziałać więcej wieczor@outlook.com podobna sytuacja

 
Marcin Jędrych
2017-11-12
Poszukiwania ochroniarzy z Czarnego Kota. Pomocy!

Kochani, piszę jako brat ciężko pobitej przez ochroniarzy dziewczyny. W nocy z 10 na 11 listopada w Czarnym Kocie potraktowali gazem pieprzowym kilka losowo wybranych osób (znajdujących się pechowo obok) po czym je pobili. Jakim tchórzem trzeba być jeśli obezwładnia się gazem (i tak przecież bezbronna dziewczynę) a później bije??? Moja siostra jest w stanie ciężkim. W podobny sposób tchórzliwie pobili jej chłopaka. Jakim człowiekiem trzeba być aby zrobić coś takiego??? Uciekli przed policją. Monitoring jest w trakcie zabezpieczania. Mogą być zatrudnieni na czarno i nagle zaginąć. Zawiadomimy wszelkie urzędy aby wymusić na klubie przyznanie się do tych "pracowników". Czy ktoś z Was mógłby rozpoznać ochroniarzy? Czy ktoś z Was był świadkiem tej sytuacji? Jeszcze nie mamy obrazów z monitoringu, portret pamięciowy również nie jest jeszcze sporządzony. Jeden z ochroniarzy który jest ogolony prawie na zero, chudy i całkiem mały jak na ochroniarza. Jeśli taka osoba pojawi się w klubie proszę zadzwońcie na policję! Jak tylko będę miał portret pamięciowy to dodam. Ja teraz poświęcam całe swoje życie na poszukiwanie tych osób na własną rękę. Niech się modlą aby to policja ich najpierw znalazła. Udostępniajcie proszę i pomóżcie nam odnaleźć tchórzliwego kata!

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama