Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Świdnicka 8 Miasto:Wrocław Tel:+48508970907Godziny otwarcia:12.00 – do ostatniego klienta

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Woj
2016-09-15
Były

Nie polecam tam pracować. Uważajcie.

 
szczur
2016-07-02
:D

"Barmanka" dobrze mówi... polać jej!

 
Barmanka :D
2016-06-25
DAWNA BARMANKA TEGO LOKALU

ehhhh..... widzę że Piwiarnia Warka juz nie ma takiej opini jak na samym poczatku gdy tam pracowałam od samego jej powstania... z biegiem niewielkiego czasu mieliśmy zajebiście zgraną ekipe,która chciała razem pracowac ( poza kilkoma osobami)... mieliśmy stałych GOśCI którzy przychodzili dla Nas :D az chciało sie tam pracować :) jeszcze powinna być Księga wpisów udostepniona dla Gości którzy mogli swoje opinie złożyc w tej księdze :)O ilie juz jej nie zniszczyli... niestety wszystko popsuło się od widzi-misię Szefostwa którzy przyjęli pozal się boze Koordynatora z Marmolady z którym nikt nie chciał współpracować (z bezczelnymi ludźmi i cwaniakami aż się nie chce pracować) mozna by dużo sie wypowiadać na temat udostepniania meczu - gdzie to było najważniejsze w tym wszystkim aby lokal tetnił życiem... niestety jak się zatrudnia w ciągu roku ok 100 ludzi którzy nie maja pojecia i chęci do pracy to niestety takie są skutki spadania na dno... sanepid juz dawno powinien tam zagościć i sprawdzić obecnośc czteronogów z długimi ogonkami które jak każdy wie mieszkają pod całym Rynkiem :D

 
Emanuel
2016-05-29
Dno

Źle, źle, a nawet gorzej. Byłem ostatnio i żałuję, że nie odwiedziłem lokalu obok, bo straciłem tylko swoje nie małe pieniądze. Pan barman z kogutem na głowie robi wielką łaskę obsługując klientów, sądzę, że z pracą za barem miał w życiu niewiele wspólnego. Ceny prosto z księżyca, bo zwykły podrzędny lager jakim jest warka kosztuje 8 zł, a w dodatku zawsze go w kuflu "brakuje", bo jest niedolany. Oszczędności na klientach? Cena za butelkę brackiego też bije na łeb - 9 zł. Jedzenie - porcje spore, aczkolwiek bez fajerwerków. Długi czas oczekiwania na zamówienie, na samo piwo, nie wspomnę już o kuchni. Sądzę, że to koniec przygody z tym lokalem, choć często tutaj przychodziłem na mecze. Dzisiejszy mecz obejrzałem w innym lokalu, gdzie zdecydowanie było przyjemniej, w dodatku trafiłem na "promocje", a obsługa była kompetentna. Można.

 
marta
2016-05-28
poniżej krytyki

Ta "piwiarnia" to jakiś dramat obsługa nie ma pojęcia co jest w karcie dań i z czego owe dania się składają, na dwa piwa czekaliśmy około 30 min przy trzech zajętych stolikach, trzech! pani która nalewała piwa chyba transportowała je z samego Żywca, po czym okazało się, że Żywce są kwaśne! zepsute piwa, kiedy grzecznie zwróciliśmy uwagę, tym razem już panu kelnerowi/barmanowi? On nawet nie umiał przeprosić i nie wiedział co ma zrobić, nie pomijając, że w restauracji obok lepsze i nie zepsute piwo jest w takiej samej cenie, a niektóre niższej, poza tym ogródek to chyba jest na niby 3 stoliki, a najlepszym było jak przyszła straż miejska i kazała go zebrać, bo podobno nie ma na niego pozwolenia...żart. Nie polecam, niemiło, niesmacznie, drogo. Omijać dalekim łukiem, konkurencja obok może spać spokojnie, to pewne.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama