Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Urban Thursday

Kiedykażdy czwartek godzina 21:00
GdzieMelanż
ul. Ruska 51 b
Wrocław
Urban Thursday

 

Urban Thursday  - Urban culture czyli kultura miejska.

Termin  Urban Culture używa się do okreslenia współczesnej kultury młodzieży w miastach , ich zainteresowań , sposobów na spędzanie czasu wolnego czy preferencji muzycznych.
Początkowo była charakterystyczna dla  czarnoskórej młodzieży (początki UC to wielka Brytania USA czy kanada )  i koncentrowała na takich sferach jak taniec uliczny – Break dance  muzyce rap , czy turntablism’ie. W miarę rozprzestrzeniania się i obejmowania większych miast również w europie , zaczęła rozszerzać swoje spektrum o house elektro czy techno , oraz inne gatunki  i czynności rozpowszechnione i spopularyzowane w miastach z pomocą mediów.

Czego możecie spodziewać się na Urban Thursday ? na pewno powrotu do korzeni kultury Urban czyli rap r’n’b Funk , nie zabraknie również  brzmień gitarowych , elektronicznych czy ponadczasowych hitów doskonale znanych dla pokolenia 80’ wychowanego we wrocławskim klimacie. Nie obejdzie się również bez najnowszych mainstreamowych propozycji czy kawałków świeżych ale mniej znanych. Klub Melanż zaprasza w każdy czwartek!!!
 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama