Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wrocław Hip Hop Festival 2023

Kiedy2023-11-24
GdzieHala Stulecia
Wrocław Hip Hop Festival 2023

Zapraszamy na 8 edycję Wrocław Hip Hop Festival!Kolejne spotkanie w Hali Stulecia przed nami!
Ogromna scena, odjechana oprawa świetlna i multimedialna, mega sound oraz niezapomniane koncerty czołówki gwiazd polskiej sceny hip hop! To wszystko czeka na Was już 24 listopada we wspaniałej Hali Stulecia!

Nie możecie tego przegapić!



Zdjecie nr 1646510
Zdjecie nr 1646511
Zdjecie nr 1646512
Zdjecie nr 1646513
Zdjecie nr 1646514
Zdjecie nr 1646515
Zdjecie nr 1646516
Zdjecie nr 1646517
Zdjecie nr 1646518
Zdjecie nr 1646519
Zdjecie nr 1646520
Zdjecie nr 1646521
Zdjecie nr 1646522
Zdjecie nr 1646523
Zdjecie nr 1646524
Zdjecie nr 1646525
Zdjecie nr 1646526
Zdjecie nr 1646527
Zdjecie nr 1646528
Zdjecie nr 1646529
Zdjecie nr 1646530
Zdjecie nr 1646531
Zdjecie nr 1646532
Zdjecie nr 1646533
Zdjecie nr 1646534
Zdjecie nr 1646535
Zdjecie nr 1646536
Zdjecie nr 1646537
Zdjecie nr 1646538
Zdjecie nr 1646539
Zdjecie nr 1646540
Zdjecie nr 1646541
Zdjecie nr 1646542
Zdjecie nr 1646543
Zdjecie nr 1646544
Zdjecie nr 1646545
Zdjecie nr 1646546
Zdjecie nr 1646547
Zdjecie nr 1646548
Zdjecie nr 1646549

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama