Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Prometeusz

Kiedy2023-10-20
Za ile od 90 PLN do 170 PLN
GdzieHala Orbita
Prometeusz

Akrobatyczne widowisko „Prometeusz” ma już 10 lat! Twórcy zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy pokaz spektaklu.

Wielki hit wrocławskiej sceny teatralnej, zagrany już w kilkunastu miastach polski ponad 100 razy dla ponad 100 000 widzów obchodzi swoje dziesięciolecie!

Z tej okazji, twórcy zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy pokaz „Prometeusza” już 20 października do Hali Orbita we Wrocławiu. Scena będzie kipieć od muzycznej energii! Wszystkie utwory usłyszymy w nowych aranżacjach za które odpowiadać będzie Elżbieta Sokołowska, a które usłyszymy na żywo wraz z towarzyszącym im 20 osobowym chórem Wroclove Musical Choir. Całości dopełni Orkiestra Kameralna Silesian Art Collettive pod kierownictwem Mateusza Walacha. Artyści planują też zaprezentować wybrane sceny w nowej, rozbudowanej, nie prezentowanej nigdy wcześniej formie. To będzie „Prometeusz”, jakiego nikt wcześniej nie widział!

„Prometeusz” jest taneczno-akrobatycznym show zbudowanym na efektownych akrobacjach, elementach teatru antycznego i hipnotyzującej muzyce. Reżyser - Kamil J. Przyboś, oparł je na micie o Prometeuszu, który za pomocą wykradzionego bogom ognia budzi w ludziach rozum, myślenie, kreatywność, pasje i zainteresowanie światem.

Imponujący rozmachem spektakl opiera się na ruchu, ale nie jest spektaklem stricte tanecznym ani pantomimicznym. Jako główny środek wyrazu artyści wykorzystują szeroko rozumiany ruch sceniczny, taniec, akrobacje oraz ekwilibrystykę cyrkową. Zobaczymy zarówno zapierające dech w piersiach ewolucje, porywający taniec i grę aktorską, ale również znakomicie opowiedzianą historię będącą demonstracją możliwości ludzkiego ciała.

Formą „Prometeusz” nawiązuje do wielkiego dziedzictwa teatru antycznego, nadając mu nowoczesny wydźwięk, który zachwyca i inspiruje. 10-lecie spektaklu jest idealną okazją do zaprezentowania go w odświeżonej i rozbudowanej artystycznie formie.

ip



Zdjecie nr 1644025
Zdjecie nr 1644027
Zdjecie nr 1644028
Zdjecie nr 1644029
Zdjecie nr 1644030
Zdjecie nr 1644031
Zdjecie nr 1644032
Zdjecie nr 1644033
Zdjecie nr 1644034
Zdjecie nr 1644035
Zdjecie nr 1644036
Zdjecie nr 1644037
Zdjecie nr 1644038
Zdjecie nr 1644039
Zdjecie nr 1644040
Zdjecie nr 1644041
Zdjecie nr 1644042
Zdjecie nr 1644043
Zdjecie nr 1644044
Zdjecie nr 1644045
Zdjecie nr 1644046
Zdjecie nr 1644047
Zdjecie nr 1644048
Zdjecie nr 1644049
Zdjecie nr 1644050
Zdjecie nr 1644051
Zdjecie nr 1644052
Zdjecie nr 1644053
Zdjecie nr 1644054
Zdjecie nr 1644055
Zdjecie nr 1644056
Zdjecie nr 1644057
Zdjecie nr 1644059
Zdjecie nr 1644060
Zdjecie nr 1644061
Zdjecie nr 1644062
Zdjecie nr 1644063
Zdjecie nr 1644064
Zdjecie nr 1644065

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama