Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Runkee

Kiedy2023-10-28 godzina 20:00
Za ileWstęp wolny
GdzieKlub Proza
Runkee

Czy jesteście gotowi na muzyczną podróż do świata prawdziwego, surowego i poruszającego grania? Runkee zapraszają na niezapomniany wieczór w rockowym stylu. Przygotujcie się na wyjątkowy występ pełen energii, emocji i świetnej muzyki! Już 28 października (sobota) o godzinie 20:00 w samym centrum Wrocławia – w Klubie Proza mieszczącym się w Przejściu Garncarskim 2 – odbędzie się debiutancki koncert rockowego zespołu Runkee.

Członków zespołu dzielą muzyczne rodowody i wiek, a łączy pasja do grania i miłość do rocka. Tego prawdziwego, surowego, z niepodrasowanym przez cyfrę brzmieniem, z pulsującą sekcją, gitarowymi solówkami, opowiadającego prawdziwe, czasem bolesne historie. Runkee to uciekinier. Runkee to niezgoda na świat wypełniony sztucznością i brakiem szczerości. Komputery, smartfony i wydawane przez nie dźwięki tworzą naszą rzeczywistość, a współczesna muzyka ją naśladuje. Runkee od tego ucieka, tworząc rockowe granie w najczystszej postaci. I choć mówi się, że gitara, bas i perkusja to brzmienie drugiej połowy XX wieku, a hip-hop stał się nowym rockiem, to większość z nas z nostalgią wraca do czasów, kiedy świat nie wypadł jeszcze z kolein, relacje nawiązywało się w realu, a muzykę tworzyło się przez wspólne granie na scenie, a nie w komputerze.

Runkee wracają do korzeni rocka, do wspólnego tworzenia i nagrywania w studiu, do brzmień mocnych i szorstkich. W ich muzyce słychać nawiązania do bluesa, country i grunge. Proste w formie utwory opowiadają pełne emocji historie. Interesująca barwa głosu i młoda perspektywa głównego wokalisty Kuby Andrzejewskiego nadaje dobrym, rockowym riffom nowy sznyt.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama