Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR we Wrocławiu

Kiedy2023-12-01
GdzieStary Klasztor
ul. Purkyniego 1
Wrocław
Mery Spolsky - EROTIK ERA TOUR we Wrocławiu

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOURprzekonywać nie trzeba... A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli jest ten opis. Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia. Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

 

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusje składzie zagra promujące nowy materiał single - „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.

ip 



Zdjecie nr 1647204
Zdjecie nr 1647205
Zdjecie nr 1647206
Zdjecie nr 1647207
Zdjecie nr 1647208
Zdjecie nr 1647209
Zdjecie nr 1647210
Zdjecie nr 1647211
Zdjecie nr 1647212
Zdjecie nr 1647213
Zdjecie nr 1647214
Zdjecie nr 1647215
Zdjecie nr 1647216
Zdjecie nr 1647217
Zdjecie nr 1647221
Zdjecie nr 1647222
Zdjecie nr 1647223
Zdjecie nr 1647224
Zdjecie nr 1647225
Zdjecie nr 1647226
Zdjecie nr 1647227
Zdjecie nr 1647228
Zdjecie nr 1647229
Zdjecie nr 1647230
Zdjecie nr 1647231
Zdjecie nr 1647232
Zdjecie nr 1647234
Zdjecie nr 1647235
Zdjecie nr 1647236
Zdjecie nr 1647237
Zdjecie nr 1647238
Zdjecie nr 1647239
Zdjecie nr 1647240
Zdjecie nr 1647241
Zdjecie nr 1647242
Zdjecie nr 1647243
Zdjecie nr 1647244
Zdjecie nr 1647245
Zdjecie nr 1647246
Zdjecie nr 1647247

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama