Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

43.PPA: "1989"

Kiedy2023-03-24
GdzieTeatr Muzyczny CAPITOL
ul. Piłsudskiego 72
Wrocław
43.PPA: "1989"

Pierwszy polski hip-hopowy musical – rzecz o upadku komunizmu opowiedziana z osobistej perspektywy bohaterek i bohaterów tamtych dni.

Wydarzenia znane z kronik filmowych i podręczników historii ożyją na scenie oglądane oczami trzech fascynujących par: Frasyniuków, Wałęsów i Kuroniów. Walka z komunizmem – jak każda walka – ma swoją zapamiętaną, zapisaną, a czasem i ukrytą historię, ma swoje mity i swoich bohaterów. Idee rywalizują tu z miłością, entuzjazm zderza się z ciężarem historii, a bohaterstwo przeplata się z rodzinnymi tragediami.

Widzowie towarzyszą bohaterom w momentach ikonicznych: podczas strajków w stoczni i przy Okrągłym Stole, ale też w intymnych chwilach radości i cierpienia przeżywanych w zaciszach peerelowskich mieszkań lub więziennych celach.

ip



Zdjecie nr 1622735
Zdjecie nr 1622736
Zdjecie nr 1622737
Zdjecie nr 1622738
Zdjecie nr 1622739
Zdjecie nr 1622740
Zdjecie nr 1622741
Zdjecie nr 1622742
Zdjecie nr 1622743
Zdjecie nr 1622744
Zdjecie nr 1622745
Zdjecie nr 1622746
Zdjecie nr 1622747
Zdjecie nr 1622748
Zdjecie nr 1622749
Zdjecie nr 1622750
Zdjecie nr 1622751
Zdjecie nr 1622752
Zdjecie nr 1622753
Zdjecie nr 1622754
Zdjecie nr 1622755
Zdjecie nr 1622756
Zdjecie nr 1622757
Zdjecie nr 1622758
Zdjecie nr 1622759
Zdjecie nr 1622760
Zdjecie nr 1622761
Zdjecie nr 1622762
Zdjecie nr 1622763
Zdjecie nr 1622764
Zdjecie nr 1622765
Zdjecie nr 1622766
Zdjecie nr 1622767
Zdjecie nr 1622768
Zdjecie nr 1622769
Zdjecie nr 1622770
Zdjecie nr 1622771
Zdjecie nr 1622772
Zdjecie nr 1622773
Zdjecie nr 1622774

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama