Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Samorządowy Okrągły Stół 2022 we Wrocławiu

Kiedy2022-05-09
GdzieHala Stulecia
Samorządowy Okrągły Stół 2022 we Wrocławiu

We Wrocławiu rozpoczęły się obrady Samorządowego Okrągłego Stołu. Pod kopulą historycznej Hali Stulecia przy 52-osobiowym okrągłym stole zasiedli samorządowcy, przedstawiciele rządu, kancelarii Prezydenta RP, organizacji pozarządowych, świata nauki i biznesu. Efektem ich pracy będzie zbiór rekomendacji zmian prawnych dla wszystkich szczebli administracji państwowej w związku z przyjęciem ponad 3 mln uchodźców z Ukrainy.

ip



Zdjecie nr 1593669
Zdjecie nr 1593670
Zdjecie nr 1593671
Zdjecie nr 1593672
Zdjecie nr 1593673
Zdjecie nr 1593674
Zdjecie nr 1593675
Zdjecie nr 1593676
Zdjecie nr 1593677
Zdjecie nr 1593678
Zdjecie nr 1593679
Zdjecie nr 1593680
Zdjecie nr 1593681
Zdjecie nr 1593682
Zdjecie nr 1593683
Zdjecie nr 1593684
Zdjecie nr 1593685
Zdjecie nr 1593686
Zdjecie nr 1593687
Zdjecie nr 1593688

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama