Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Techno Rzeczpospolita - próba prasowa

Kiedy2021-09-15
GdzieAkademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu ul. Braniborska 59
Techno Rzeczpospolita - próba prasowa

Każde pokolenie ma swoją rewolucję, swój bunt i swoje doświadczenie formujące - czasami jest to wojna, a czasami ekstatyczna wspólnota rejwu.

Techno Rzeczpospolita na podstawie pierwszej polskiej antologii techno, to wehikuł czasu, który zabierze nas do początku imprezy, która trwa 30 lat, przez koniec PRL-u, chaos transformacji po współczesność. Teatr technodokumentu reinterpretuje i  nakłada matrycę zbiorowej pamięci dj-ów, organizatorów imprez, właścicieli klubów, rejwerów na doświadczenie współczesnych dwudziestolatków.

Czym są dla nich techno lata 90’?

Strategią oporu, „przećpaną rewolucją”, wizją raju ziszczonego na ziemi przez krótki moment, wyblakłym polaroidem z roześmianymi rodzicami, a może tylko duchem imprezy, po której został przykurzony stroboskop i przeterminowane energetyki? 

Reżyseria, scenografia: Marcin Liber
Teksty i dramaturgia: Magdalena Koryntczyk
Choreografia: HASHIMOTOWIKSA - Katarzyna Kulmińska i Paulina Jaksim
Reżyseria światła i wideo: Mirek Kaczmarek
Muzyka: Filip Kaniecki "MNLS"
Kostiumy: Zespół
Asystenci reżysera: Maciej Ćwieluch, Dominika Lignicka

W spektaklu wykorzystano wiersze Ilony Witkowskiej i autorskie teksty aktorów powstałe w trakcie pracy nad spektaklem

Występują: Anna Chorostecka, Martyna Czarnecka, Agata Dudacy, Klaudia Kleina, Anna Kuc, Dominika Lignicka, Agata Pieszko, Mikołaj Mikś, Łukasz Twardowski, Andrzej Ogłoza, Maciej Ćwieluch (gościnnie)

ip



Zdjecie nr 1573435
Zdjecie nr 1573436
Zdjecie nr 1573437
Zdjecie nr 1573438
Zdjecie nr 1573439
Zdjecie nr 1573440
Zdjecie nr 1573441
Zdjecie nr 1573442
Zdjecie nr 1573443
Zdjecie nr 1573444
Zdjecie nr 1573445
Zdjecie nr 1573446
Zdjecie nr 1573447
Zdjecie nr 1573448
Zdjecie nr 1573449
Zdjecie nr 1573450
Zdjecie nr 1573451
Zdjecie nr 1573452
Zdjecie nr 1573453
Zdjecie nr 1573454
Zdjecie nr 1573455
Zdjecie nr 1573456
Zdjecie nr 1573457
Zdjecie nr 1573458
Zdjecie nr 1573461
Zdjecie nr 1573462
Zdjecie nr 1573463
Zdjecie nr 1573464
Zdjecie nr 1573465
Zdjecie nr 1573466
Zdjecie nr 1573467
Zdjecie nr 1573468
Zdjecie nr 1573469
Zdjecie nr 1573470
Zdjecie nr 1573471
Zdjecie nr 1573472
Zdjecie nr 1573473
Zdjecie nr 1573475
Zdjecie nr 1573476
Zdjecie nr 1573477

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama