Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mecz Gwardia Wrocław - PGE Skra Bełchatów i prezentacja zespołu

Kiedy2021-09-16
Za ilewstęp wolny
GdzieHala Orbita, Wejherowska 34
Mecz Gwardia Wrocław - PGE Skra Bełchatów i prezentacja zespołu

Koniecznie zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach. Już 16 września odbędzie się wrocławskie święto siatkówki. Do stolicy Dolnego Śląska zawita czołowa drużyna w naszym kraju, czyli PGE Skra Bełchatów! Swój udział w tym szczególnym wydarzeniu deklaruje nie tylko pierwsza drużyna Gwardii Wrocław, ale także grupy młodzieżowe.

Przed wrocławską publicznością nie lada gratka na siatkarskim parkiecie. Do Hali Orbita przyjedzie bowiem dziewięciokrotny mistrz Polski PGE Skra Bełchatów. Zespół z województwa łódzkiego zmierzy się z Gwardzistami na dwóch płaszczyznach. Tym razem nie mówimy o grze na piasku, chociaż tej także nie zabraknie podczas wrocławskiego święta siatkówki. Punktualnie o 17:00 odbędzie się mecz juniorów, a o 20:00 główna atrakcja wieczoru, a więc starcie pierwszych drużyn.

Próba sił z wielokrotnym mistrzem Polski, który aspiruje do kolejnego tytułu, to doskonały sprawdzian przed realizacją celu, jaki stawia sobie klub ze stolicy Dolnego Śląska. Mowa oczywiście o upragnionym awansie do PlusLigi. Nie będzie to jednak mecz o „pietruszkę”. Stawką w tym pojedynku jest Puchar Prezydenta Wrocławia. Włodarz Jacek Sutryk objął bowiem wydarzenie swoim patronatem.

Podczas nadchodzącego wydarzenia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny przed wrocławską publicznością. Organizatorzy przygotowali także szereg innych atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in. otwarte treningi dla dzieci i dorosłych z czołowymi siatkarzami siatkówki plażowej we Wrocławiu - parą Chemeko-System Gwardia Wrocław BVB Team Jakubem Zdybkiem i Pawłem Lewandowskim, food trucki i wiele, wiele więcej! 16 września nie może Was zabraknąć w Hali Orbita.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama