Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mistrz - premiera filmu z udziałem twórców

Kiedy2021-09-03
GdzieCinema City Wroclavia
Sucha 1
Wrocław
Mistrz - premiera filmu z udziałem twórców

Historia legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo.

ip



Zdjecie nr 1572051
Zdjecie nr 1572052
Zdjecie nr 1572053
Zdjecie nr 1572054
Zdjecie nr 1572055
Zdjecie nr 1572056
Zdjecie nr 1572057
Zdjecie nr 1572058
Zdjecie nr 1572059
Zdjecie nr 1572060
Zdjecie nr 1572061
Zdjecie nr 1572062
Zdjecie nr 1572063
Zdjecie nr 1572064
Zdjecie nr 1572065

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama