Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Dzika Uczta

Kiedy2021-06-12
Do kiedy2021-06-13
Za ilewstęp wolny
GdzieZajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3
Dzika Uczta

Niebywale smaczne i oryginalne wydarzenie szykuje się w dniach 12-13 czerwca w dawnej Zajezdni Dąbie znanej obecnie jako Czasoprzestrzeń.  Dzika Uczta to niepowtarzalna impreza, która może na zawsze zmienić Twoje podejście do kuchni i innych sfer życia. Poznasz nie tylko nowe smaki, ale też szefów kuchni najbardziej niesamowitych restauracji, a zaproszeni gastronomowie w swoich food truckach przygotują specjalnie menu festiwalowe.

WSTĘP BEZPŁATNY

Czym jest Dzika Uczta?

Dzika Uczta odbywa się już po raz kolejny i zyskała sobie wielu znanych smakoszy. Zawsze odbija się szerokim echem wśród znawców sztuki kulinarnej, nawet tej street foodowej. Ten zlot jest inny – mówią w mieście – ma ofertę kulinarną, której nie spotkasz gdzie indziej, cechującą się przede wszystkim oryginalnością i jakością produktów użytych w daniach.

To wyjątkowa okazja, aby delektować się świeżymi, aromatycznymi daniami kuchni azjatyckiej, amerykańskiej, włoskiej, indyjskiej, wegańskiej, a także wieloma nieopisanymi smakami kuchni z całego świata.

Dlaczego warto być?

Hasłem, które przyświeca tej edycji Dzikiej Uczty, jest #kupujświadomie. Co to oznacza w kwestii jedzenia? Przede wszystkim stawianie na dobrej jakości produkty ze sprawdzonych miejsc. Dzika Uczta to powrót do najlepszych praktyk, zatem udział w niej będą brały ściśle wyselekcjonowanie koncepty gastronomiczne – elita między innymi wrocławskiego street foodu. Dzięki nim poznasz prawdziwe, odżywcze, pełne smaku i aromatu jedzenie.

Nie zabraknie klasyków street foodu będących podstawą każdego zlotu: burgerów, pizzy, makaronów, czy frytek, ale najważniejsze jest, aby poznać nowe smaki. To oferują znakomici restauratorzy, którzy w plenerowej atmosferze chilloutu przybliżą Wam smaki orientalne.

Nowości...

Nowością Dzikiej Uczty jest rozbudowana oferta wegańska, natomiast wybitnych słodkości, dostarczy łasuchom młodszy brat Dzikiej Uczty – Festiwal Słodko Gorzko odbywający się równocześnie w hali Czasoprzestrzeń. Wasze podniebienia będą pieścić przepyszne ciasta od wyjątkowych cukierników,  kawa z lokalnych palarni, a w razie upału będzie można ochłodzić się lemoniadą, świeżo wyciskanym sokiem, yerbą lub czymś mocniejszym.

Dzika Uczta to nie tylko świetne potrawy i okazja do poznania nowych smaków. Cały event będzie doskonałą szansą na poznanie ciekawych ludzi ceniących sobie jakość w jedzeniu i komponentach. Kupując świadomie dania od najlepszych w swojej dziedzinie restauratorów, możesz zainspirować się do wprowadzenia tego trendu w swojej domowej kuchni.

Komfort i klimat miejsca

Czasoprzestrzeń to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym postindustrialny charakter starej hali zajezdni łączy się z zabytkowym dziedzińcem gdzie kiedyś parkowały tramwaje. Przestrzeń oferuje swobodę i komfort podczas ucztowania pod eleganckimi zadaszeniami. Impreza odbędzie się w weekend 12 i 13 czerwca dlatego też, nawet jeśli nie przybędziecie w pierwszy dzień, zawsze macie szansę na ten drugi, a  i tak będzie świeżo i pysznie! Dzika Uczta będzie otwarta dla gości od godz. 11 do 18, zatem można będzie zjeść na niej zarówno śniadanie, lunch, obiad, jak i wczesną kolację.

Przyjdź do Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń już w weekend. Kto wie, może odkryjesz zdrowsze, bardziej aromatyczne dania i zachwycisz się nowościami? Tego wszystkiego możesz doświadczyć na żywo, a wstęp jest bezpłatny.

 

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/1728215877348035

www.kupujswiadomie.pl

www.dzikauczta.pl


Kiedy?
12-13 czerwca w godz. 11:00-18:00

 

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama