Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Turniej Miedzi 2021

Kiedy2021-05-15
Gdzie
Turniej Miedzi 2021
Turniej Miedzi - pierwszy z Turnieju Trzech Metali.
 
Wyniki w kategorii Pań:
1 miejsce Agnieszka Adamek i Joanna Rejno 
2 miejsce Agnieszka Januszko-Tabinowska i Agnieszka Sitko 
3 miejsce Beata Szulgowska-Burzyńska i Aleksandra Sztobryn-Kwiecińska
 
ip


Zdjecie nr 1560353
Zdjecie nr 1560354
Zdjecie nr 1560355
Zdjecie nr 1560356
Zdjecie nr 1560357
Zdjecie nr 1560358
Zdjecie nr 1560359
Zdjecie nr 1560360
Zdjecie nr 1560361
Zdjecie nr 1560362
Zdjecie nr 1560363
Zdjecie nr 1560364
Zdjecie nr 1560365
Zdjecie nr 1560366
Zdjecie nr 1560367
Zdjecie nr 1560368
Zdjecie nr 1560369
Zdjecie nr 1560370
Zdjecie nr 1560371
Zdjecie nr 1560372
Zdjecie nr 1560373
Zdjecie nr 1560374
Zdjecie nr 1560375
Zdjecie nr 1560376
Zdjecie nr 1560377
Zdjecie nr 1560378
Zdjecie nr 1560379
Zdjecie nr 1560380
Zdjecie nr 1560381

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama