Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Filmowa majówka online w E-Kinie Pod Baranami

Kiedy2021-04-30
Do kiedy2021-05-03
GdzieWydarzenie online
Filmowa majówka online w E-Kinie Pod Baranami

Prognozy pogody na długi weekend nie są zbyt entuzjastyczne. Kino Pod Baranami zaprasza więc na platformę e-kinopodbaranami.pl, gdzie na widzów czeka specjalna majówkowa oferta pod hasłem Czasem słońce, czasem deszcz. To dwa zestawy filmowe, silnie powiązane z pogodową aurą, w których coś dla siebie znajdą zarówno spragnieni wiosennego słońca, jak i ci poszukujący filmów korespondujących z padającym za oknem deszczem. Oba dostępne będą w promocyjnej cenie. Ponadto, do biblioteki E-Kina dołączą nowe tytuły: eklektyczny wyraz miłości do kina Have You Seen My Movie?, dokument o rowerowym nomadzie Nie dojechać nigdy (dostępny wraz z zapisem sesji Q&A) oraz osadzeni w realiach zimnej wojny Słudzy

ZESTAW SŁONECZNY został przygotowany z myślą o widzach tęskniących za słońcem, błękitnym niebem i wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Wchodzące w jego skład filmy aż ociekają wiosenno-letnią energią i są pełne ciepłych, jasnych barw. Rozgrywają się w rozmaitych zakątkach świata: na spalonych słońcem amerykańskich bezdrożach (American Honey), pełnej niesamowitości włoskiej prowincji (Szczęśliwy Lazzaro) oraz w malowniczej Toskanii (Zwariować ze szczęścia). 

ZESTAW DESZCZOWY to propozycja dla wszystkich chcących dopasować treści na ekranie do... pogody za oknem. W jego skład wchodzą filmy, w których szczególną rolę odgrywa deszcz. Padające z nieba krople dopełniają nastroju tajemnicy i kiełkującej zemsty (W ułamku sekundy), odcinają od świata pewną uroczą staruszkę (Louise nad morzem), a także tworzą niezwykłe, niemal neonowe efekty wizualne (Jezioro dzikich gęsi).

Oba zestawy dostępne będą w promocyjnej cenie 39 zł. Ich zakup możliwy będzie przez całą majówkę: od 30 kwietnia (g. 9.00) do 4 maja (g. 23.59).

W weekend majowy do bogatej biblioteki E-Kina Pod Baranami dołączą trzy nowe filmy. Have You Seen My Movie?to oryginalne dzieło Paula Antona Smitha, zmontowane z fragmentów istniejących filmów, przypominające o niepowtarzalnej aurze jaka towarzyszy widzom pogrążonym w ciemności sali kinowej. Prezentowane na niezliczonych festiwalach filmowych i podróżniczych Nie dojechać nigdy jest portretem Piotra Strzeżysza – ikony rowerowych podróży, który od ponad dwóch dekad przemierza świat na swoim jednośladzie. Dokument Bartosza Liska będzie dostępny w E-Kinie Pod Baranami wraz z zapisem spotkania, w którym wzięli udział reżyser filmu oraz jego bohater. Na szczególną uwagę zasługuje czarno-biały film Słudzy - ważne i mocne dzieło czeskiego reżysera Ivana Ostrochovský’ego, krytykujące oportunizm i konformizm.

Filmy Have You Seen My Movie? oraz Nie dojechać nigdy (z zapisem spotkania z twórcami) dostępne będą na platformie e-kinopodbaranami.pl od 30 kwietnia.
Film Słudzy dołączy do nich dzień później, 1 maja.

BILETY:

Dostęp do pojedynczego filmu: 15 zł

Zestaw słoneczny i Zestaw deszczowy (każdy po trzy filmy): 39 zł 

Zestawy dostępne są od 30 kwietnia (g. 9.00) do 4 maja (g. 23.59). Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama