Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

SnowFest Online Powered by Tauron 2021 - On-line

Kiedy2021-03-05
Do kiedy2021-03-06
Gdzie
SnowFest Online Powered by Tauron 2021 - On-line

SnowFest Online Powered by Tauron 2021największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce już 5-6 marca!

Wystartowała ogólnopolska kampania promocyjna 8. edycji SnowFest Festival Powered by Tauron. Jak co roku, organizatorzy zapraszają wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro jak również zimowego freeride’u na jedyny zimowy festiwal Polsce. Mimo iż w tym roku wydarzenie odbędzie się on-line, bogaty program artystyczny pozostaje bez zmian. Na wirtualnej scenie zagrają topowi polscy dj-e i artyści m.in.Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Szeroko zakrojona kampania reklamowa obejmuje ATL, outdoor oraz promocję on-line.

SnowFest Festival Powered by Tauron na stałe wpisał się już w kalendarz najciekawszych festiwali w naszym kraju. Co roku, do Szczyrku, przyciąga tysiące entuzjastów doskonałej muzyki oraz narciarsko-snowboardowych zawodów freestyle’owych z całej Polski. Na scenach SnowFest Festival występują gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej drum’n’bassu, electro, house’u i rap’u oraz najlepsi riderzy z kraju i z zagranicy.

Z powodu pandemii największe święto muzyki i sportów zimowych odbędzie w formie on-line. Program festiwalu został jednak tak zaplanowany, aby zarówno wierni fani imprezy jak i osoby, które dopiero dołączą do zimowego szaleństwa znalazły coś dla siebie. Tegoroczny SnowFest Festival jest zupełnie bezpłatny i będzie emitowany w formie streamingu w mediach społecznościowych. Producentem i dyrektorem festiwalu jest Igor Fleiszer. Całość poprowadzi Piotr Kędzierski. 

Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback - powrót do najwspanialszych momentów corocznych spotkań. Zostaną zaprezentowane unikalne występy z obszernych archiwów festiwalu, m.in. Grubsona, oraz Goorala – jednego z najciekawszych polskich twórców elektroniki, fantastycznie łączącego muzykę klubową z góralszczyzną. Poza tym, 5 marca na ekranach będzie można podziwiać również spektakularne triki najlepszych sportowców freestylu z zawodów SnowFest Games oraz posłuchaćwywiadów z artystami, sportowcami.

Drugiego dnia,na wirtualnej scenie zagrają przyjaciele oraz osoby, związane z festiwalem od samego początku. W ramach SnowFest Sessions będzie można zobaczyć występy specjalne: bezkompromisowy w swojej muzycznej selekcji duet Last Robots, ikonę polskiej sceny klubowej Novike & Mr. Lex, DJ NOZ’a, iRobot’a, drum’n’bassowego pioniera Rosa a także Ginee-ego. Występy zarejestrowane będą w wyjątkowych lokalizacjach górskiego Szczyrku.

Sponsorem Głównym festiwalu jest Tauron Polska Energia SA., a Partnerem Głównym - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Ponadto, organizację tegorocznej edycji on-line SnowFest Festival wspierają Miasto Szczyrk oraz ośrodki narciarskie: Szczyrk Mountain Resort i Centralny Ośrodek Sportowy w Szczyrku - operator stoku na Skrzycznem.

Rozpoczęta właśnie ogólnopolska kampania promocyjna SnowFest Festival obejmuje emisje spotu na kanałach partnerów mediowych - MTV, Comedy Central, Extreme Sports Channel, a także współpracę redakcyjną i reklamową na antenie PR 3 i PR 4 Polskiego Radia. W przestrzeni miejskiej zostały wykorzystane nośniki firmy Ströer, w tym prawie 2 000 ekranów LCD umieszczonych w wagonach pociągów warszawskiego metra, które informują o szczegółach wydarzenia w ramach cyklu „Następna Stacja: Kultura”. Dodatkowym wsparciem promocyjnym są nośniki reklamowe sieci salonów Empik i Going – oficjalnego operatora biletowego festiwalu. W mediach społecznościowych zaplanowano targetowaną kampanię promocyjną oraz posty sponsorowane.


Piątek (5 marca) 
- startujemy o godz. 21 z materiałem archiwalnym 'flashback' - około 90-100 minut w tym koncerty Grubsona, Łąki Łan i Goorala. Program prowadzi Piotr Kędzierski. 
 
Sobota (6 marca) 
- startujemy o godz. 17:10 z materiałem 'sessions' - 7h 
 
SnowFest Sessions (6 marca):
17:00 START (materiały festiwalowe)
17:10 Gooral
18:00 DJ Noz
19:00 Novika & Mr. Lex
20:00 iRobot
21:00 Ros
22:00 Last Robots
23:00 Ginee
00:00 KONIEC transmisji

ip
Fot: materiały prasowe


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama