Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

WOLNA SZKOŁA / SZKLANE, ZAWIESZANE / warsztaty tworzenia szklanej biżuterii

Kiedy2021-03-17
Do kiedy2021-03-26
GdzieCentrum Kultury AGORA ul. Serbska 5a
WOLNA SZKOŁA / SZKLANE, ZAWIESZANE / warsztaty tworzenia szklanej biżuterii

WOLNA SZKOŁA / SZKLANE, ZAWIESZANE / warsztaty tworzenia szklanej biżuterii

17 i 24.03/ 17.00-19.00 – I grupa
19 i 26.03/ 17.00-19.00 – II grupa

SZKLANE, ZAWIESZANE to warsztaty tworzenia biżuterii, podczas których uczestnicy rozwiną umiejętności z zakresu wyrobu ozdób i dodatków. Zajęcia to także okazja do doskonalenia zmysłu artystycznego i rozwijania własnego, niepowtarzalnego stylu. W ramach warsztatów odbędą się dwa spotkania: na pierwszych zajęciach uczestnicy poznają tajniki obróbki szkła i przygotują biżuterię do wypalenia, natomiast na drugim – uzupełnią ją o metalowe elementy, tj. zawieszki czy zapinki.

PROWADZĄCA: Bożena Czok – absolwentka Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.  Od lat posługuje się szklanym medium do wyrażania swoich przemyśleń na temat otaczającego świata. Technikę fusingu wykorzystuje w charakterystyczny kreatywny sposób. Oprócz prac stricte artystycznych pasjonuje się dawaniem drugiego życia przedmiotom użytkowym, poprzez zastępowanie zużytych lub nieatrakcyjnych części elementami ze szkła.

WOLNA SZKOŁA czyli inicjatywa Centrum Kultury Agora, której ideą jest zbudowanie otwartej platformy wymiany wiedzy, umiejętności oraz kreatywności mieszkańców osiedla Karłowice – Różanka. Chcielibyśmy zachęcić do podzielenia się swoimi ukrytymi talentami i pasjami.


Szczegółowe informacje: www.ckagora.plChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama