Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czarownica miłości - pokaz specjalny

Kiedy2021-03-02 godzina 18:00
Za ile18zł
GdzieDCF Dolnośląskie Centrum Filmowe
ul. Piłsudskiego 64a
Wrocław
Czarownica miłości - pokaz specjalny

Zapraszamy na pokaz specjalny filmu „Czarownica miłości w reż. Anny Biller. Film nagrodzony na festiwalach w Chicago i Dublinie, niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków.

Elaine (Samantha Robinson) to piękna i młoda wiedźma, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że przygotowywane przez nią zaklęcia i mikstury wywołują efekty nieco odmienne od oczekiwanych – potraktowani nimi kandydaci przypominają raczej nieszczęśliwe ofiary niż wymarzonych kochanków. Gdy więc wreszcie Elaine spotka mężczyznę swoich marzeń, determinacja doprowadzi ją na skraj szaleństwa.

Nagrodzony na festiwalach w Chicago i Dublinie, niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków film Anny Biller to mikstura jedyna w swoim rodzaju – odnoszący się do technikolorowych snów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych komediohorror, który porusza niezwykle współczesne tematy: wojny płci i męskiego strachu przed kobiecą seksualnością. Dzięki temu połączeniu Czarownica miłości na pewno rzuci na Was czar. Nawet jeśli jej bohaterka będzie miała z tym spore problemy.

2 marca | godz. 18:00 | Bilety: 18 złChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama