Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wardruna - First Flight of the White Raven On-line

Kiedy2021-03-26
Gdzie
Wardruna - First Flight of the White Raven On-line

Wardruna ogłasza wirtualną premierę płyty Kvitravn! Wyjątkowe widowisko online First Flight of the White Raven 
odbędzie się 26 marca 2021 roku.

Mistrzowie snucia nordyckich opowieści, Wardruna, wypuścili niedawno swój czwarty album Kvitravn, który ukazał się nakładem Sony Music, i od razu uplasował się wysoko w rankingach list przebojów. Pod koniec marca, fani z całego świata będą mogli wspólnie zobaczyć i poczuć magię tego krążka.

Muzyka Wardruny nie zna granic. Wykracza poza ograniczenia czasu, języka i gatunków muzycznych. Norweski projekt zyskał uznanie na całym świecie za niepowtarzalne i niezwykłe występy na żywo. Teraz, w czasie światowej pandemii, gdy przyszłości koncertów nadal jest niepewna, Wardruna zaprasza na wirtualną premierę nowej płyty oraz szczególny koncert online. Dając szansę fanom na całym świecie by uczestniczyli w wydarzeniu, zespół chce przełamać też wiele ograniczeń związanych z wirtualnymi koncertami. Na koncercie będzie można usłyszeć nie tylko utwory z nowej płyty Kvitran, ale również wcześniejszy materiał – sam koncert zaś będzie miał miejsce w miejscu starannie wybranym, by wzmocnić magię wieczoru.

W Polsce koncerty Wardruny były wielokrotnie wyprzedane, zwłaszcza po sukcesie jaki zespół odniósł jako współtwórcy muzyki do serialu Wikingowie oraz soundtracku do gry Assassin’s Creed: Valhalla. W marcu tym razem to polska publiczność będzie mieć możliwość przeniesienia się wirtualnie do świata Wardruny.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama