Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Noc Kin Studyjnych online

Kiedy2020-12-12
Do kiedy2020-12-13
Gdzieonline w Kinie Pod Baranami
Noc Kin Studyjnych online

Kino Pod Baranami zaprasza na pierwszą Noc Kin Studyjnych, organizowaną w ramach cyklu „Krakowskie Noce”. W ramach wydarzenia, krakowskie kina studyjne zapraszają do swoich wirtualnych sal na specjalne projekcje. Udział w akcji bierze także Kino Pod Baranami. Udział w pokazach jest bezpłatny!

W ramach Nocy pokażemy Wam dwa filmy: francuską komedię "Małe szczęścia", w której lekkość i humor przeplatają się z wnikliwą socjologiczną obserwacją i kultowe "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino.
 
Do każdego z filmów przygotowana została prelekcja, która dostępna będzie na kanale Youtube Kina Pod Baranami. Wprowadzenie do filmów wygłasza Kaja Łuczyńska - absolwentka filmoznawstwa, doktorantka UJ, prelegentka i edukatorka filmowa.
 
Wstęp na pokazy w ramach Nocy Kin Studyjnych jest darmowy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, należy dokonać rezerwacji biletu za pomocą formularza.
 
W Nocy Kin Studyjnych biorą udział wszystkie krakowskie kina studyjne, zarówno te usytuowane w ścisłym centrum miasta (Kino Pod Baranami, Mikro, Paradox, Agrafka, Kijów), jak i te w Podgórzu (Kika) oraz Nowej Hucie (Sfinks).

https://www.facebook.com/events/2442414592721829Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama