Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Andrea Bocelli: Uwierz w Boże Narodzenie

Kiedy2020-12-12
GdzieOn-Line
Andrea Bocelli: Uwierz w Boże Narodzenie

„Uwierz w Boże Narodzenie” – to tytuł wyjątkowego koncertu transmitowanego na żywo na całym świecie. Przekaz online zaplanowano 12 grudnia 2020, a Polacy i mieszkańcy Europy kontynentalnej będą mogli zobaczyć go i wysłuchać od godziny 21:00. 

Po wydanej niespełna miesiąc temu płycie „Believe”, to kolejna aktywność Bocellego w niełatwym czasie. Z uwagi na to, że ciągle nie można organizować koncertów na żywo z udziałem większej liczby publiczności, artysta zdecydował się na odpłatny występ online. 

W Niedzielę Wielkanocną najsłynniejszy tenor zaśpiewał w Katedrze Duomo w Mediolanie. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu Andrea Bocelli zaprezentuje się z Teatru Reggio di Parma zlokalizowanym w historycznym centrum włoskiej Parmy. To jeden z najpiękniejszych teatrów na świecie, klejnot architektury z bogato zdobioną salą przedstawień w eliptycznym kształcie. Przed laty wystąpiły w im takie gwiazdy jak: Luciano Pavarotti, Franco Corelli czy Maria Callas. Teraz to niezwykłe miejsce będzie gospodarzem magicznego koncertu Andrei Bocellego z okazji Bożego Narodzenia. 

Andrea Bocelli zaprosił na ten jedyny wieczór do Parmy kilku wokalistów światowej sławy, którzy razem z nim zaśpiewają ukochane piosenki artysty oraz świąteczne klasyki. Zapowiedziano już udział Zucchero, kolejnych gości poznamy wkrótce. 

ip

 

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama