Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jazz nad Odrą 2020: Leszek Możdżer Trio

Kiedy2020-10-10
GdzieIMPART
Mazowiecka 17
Wrocław
Jazz nad Odrą 2020: Leszek Możdżer Trio
Możdżer – Lemańczyk – Łosowski:
Leszek Możdżer – fortepian
Piotr Lemańczyk – kontrabas, gitara basowa
Tomasz Łosowski – perkusja
 
ip


Zdjecie nr 1542552
Zdjecie nr 1542553
Zdjecie nr 1542554
Zdjecie nr 1542555
Zdjecie nr 1542556
Zdjecie nr 1542557
Zdjecie nr 1542558
Zdjecie nr 1542559
Zdjecie nr 1542560
Zdjecie nr 1542561
Zdjecie nr 1542562
Zdjecie nr 1542563
Zdjecie nr 1542564
Zdjecie nr 1542565
Zdjecie nr 1542566

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama