Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lazarus - próba prasowa

Kiedy2020-09-22
GdzieTeatr Muzyczny CAPITOL
ul. Piłsudskiego 72
Wrocław
Lazarus - próba prasowa

"Lazarus” ostatnie dzieło wielkiego muzyka, zrealizowane w 2015 roku, to musical „porywający, muzycznie głęboki i wzruszający; estetycznie zachwycający; hipnotyzujący; powoduje zawrót głowy; hołd dla giganta popkultury ” – jak pisali po nowojorskiej premierze krytycy.

Do dzisiaj wystawiono „Lazarusa” przy rekordowych frekwencjach w m.in. w Londynie, Wiedniu i Hamburgu, planowane są kolejne produkcje.

Scenariusz Endy Walsha to sequel powieści science fiction „Człowiek, który spadł na Ziemię” („The Man Who Fell to Earth”) i filmu z 1976 roku, w którym David Bowie zagrał główną rolę.

Film i książka opowiadają o przedstawicielach obcej cywilizacji, którzy szukają na Ziemi nowego miejsca do życia z powodu suszy, pustoszącej ich macierzystą planetę. Jeden z nich, Thomas Newton, funkcjonując w ludzkim przebraniu, wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę do zdobycia władzy i wpływów, aby umożliwić transport wody na swoją planetę. Dzięki swoim nadludzkim zdolnościom zdobywa fortunę, ale nabywa też ziemskich przywar: chciwości, egoizmu, popada w alkoholizm. Nie będzie mógł wykonać zadania, z którym przyleciał na Ziemię.

W roli głównej wystąpi gościnnie Marcin Czarnik, obok niego w obsadzie artyści Capitolu: Justyna Antoniak, Klaudia Waszak, Ewa Szlempo-Kruszyńska, Alicja Kalinowska, Agnieszka Oryńska-Lesicka, Justyna Woźniak, Adrian Kąca, Artur Caturian, Albert Pyśk oraz Cezary Studniak Konrad Imiela.

ip



Zdjecie nr 1539357
Zdjecie nr 1539358
Zdjecie nr 1539359
Zdjecie nr 1539360
Zdjecie nr 1539361
Zdjecie nr 1539362
Zdjecie nr 1539363
Zdjecie nr 1539364
Zdjecie nr 1539365
Zdjecie nr 1539366
Zdjecie nr 1539367
Zdjecie nr 1539368
Zdjecie nr 1539369
Zdjecie nr 1539370
Zdjecie nr 1539371
Zdjecie nr 1539372
Zdjecie nr 1539373
Zdjecie nr 1539374
Zdjecie nr 1539375
Zdjecie nr 1539376
Zdjecie nr 1539377
Zdjecie nr 1539378
Zdjecie nr 1539379
Zdjecie nr 1539380
Zdjecie nr 1539381

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama