Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Festiwal na Patio: Pożegnanie lata

Kiedy2020-09-18
Do kiedy2020-09-20
Za ilewstęp wolny
Gdzieul. Czarna Magia ul. Kiełbaśnicza 2
Festiwal na Patio: Pożegnanie lata

Zapraszamy serdecznie na jedyny taki festiwal we Wrocławiu, podczas którego będzie w iście szampańskich nastrojach żegnać astronomiczne lato i witać piękną, polską jesień. Jest to wydarzenie ukierunkowane stricte na promowanie młodych i uzdolnionych artystów ze stolicy dolnego śląska, ale również będzie gościć znamienitych ludzi z całego kraju.

3 dniowy festiwal, będzie obfitował w różne gałęzie sztuk artystycznej ekspresji od wernisaży i wystaw, przez teatr, aż do koncertów. Naszym celem jest pokazanie szerszej publiczności twórczości młodych osób, które nie zawsze mają szansę w pełni pokazać swoje możliwości na największych,, wrocławskich scenach.

Wystąpią takie zespoły jak: Back to the 50s, Vendetta Party, Freelements, Teatr Konstelacje, a finalnym punktem całego festiwalu jest koncert charytatywny, podczas którego wystąpią artyści Sceny pod Regałem oraz specjalnie zaproszeni goście. Podczas koncertu będzie można licytować specjalne dary przekazane przez gwiazdy muzyki, sportu i nie tylko. W akcję włączył się takie osobistości i zespoły jak: Raz Dwa Trzy, Lech Janerka, kabaret Hrabi, polska kadra skoczków narciarskich na czele z Kamilem Stochem i Adamem Małyszem, Justyna Szafran, Artur Andrus, Konrad Imiela, Gwardia Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, Jastrzębski Węgiel oraz wielu innych wspaniały ludzi dobrej woli.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie wspaniałego 10-letniego chłopca- Maksia, zmagającego się z chorobą nowotworową.

Zapraszamy do uczestnictwa w festiwalu na Patio, którego organizatorem głównym jest Czarna Magia. Wszystkie koncerty i wystawy odbędą się na Patio i w lokalach otaczających tą piękną przestrzeń. Bądźcie z Nami, wspierajcie artystów i naszego podopiecznego:Maksia.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama