Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Książę i król - próba prasowa

Kiedy2020-07-28
GdzieAkademia Sztuk Teatralnych w Krakowie filia we Wrocławiu
Książę i król - próba prasowa

Obdarowany przez rodziców niezwykłym prezentem książę Filip przemierza świat pełen niespodzianek. Wpada do tajemniczego wulkanu , który zdaje się być krzywym odbiciem idealnej dziecięcej rzeczywistości. Kogo napotka na swojej drodze i jak poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy uda mu się uratować tajemniczą księżniczkę Lili? Jak zakończy się ta niezwykła wędrówka? Tego wszystkiego można się dowiedzieć oglądając przedstawienie dyplomowe studentów IV roku Wydziału Lalkarskiego. Spektakl wykorzystuje niekonwencjonalne środki wyrazu teatru ożywionej formy oraz elementy musicalu. Jest pożywką dla uruchomienia dziecięcej wyobraźni i refleksją na temat otaczającej nas rzeczywistości.

Inspirowane „Bajką o księciu Pipo, księżniczce, Popi i koniu Pipo” Pierra Gripariego.

ip



Zdjecie nr 1532124
Zdjecie nr 1532125
Zdjecie nr 1532126
Zdjecie nr 1532127
Zdjecie nr 1532128
Zdjecie nr 1532129
Zdjecie nr 1532130
Zdjecie nr 1532131
Zdjecie nr 1532132
Zdjecie nr 1532133
Zdjecie nr 1532134
Zdjecie nr 1532135
Zdjecie nr 1532136
Zdjecie nr 1532137
Zdjecie nr 1532138
Zdjecie nr 1532139
Zdjecie nr 1532140
Zdjecie nr 1532141
Zdjecie nr 1532142
Zdjecie nr 1532143
Zdjecie nr 1532144
Zdjecie nr 1532145
Zdjecie nr 1532146
Zdjecie nr 1532147
Zdjecie nr 1532148
Zdjecie nr 1532149
Zdjecie nr 1532150
Zdjecie nr 1532151
Zdjecie nr 1532152
Zdjecie nr 1532153
Zdjecie nr 1532154
Zdjecie nr 1532155

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama