Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Gastro Nocki na Stadionie Wrocław

Kiedy2019-06-21
Do kiedy2019-06-22
Za ilewstęp wolny
GdzieStadion Wrocław, Aleja Śląska 1
Gastro Nocki na Stadionie Wrocław

Gastro Nocki po pierwszym sezonie na Dworcu Świebodzkim w 2018 przeniosły się na zielony Plac Społeczny, by połączyć jedzenie z największymi muzycznymi wydarzeniami we Wrocławiu. Natomiast lato 2019 to będzie czas wielkich sentymentów - start już 21-22 czerwca podczas Wielkiego Letniego Rauszu na Stadionie Wrocław!

W tym roku gastronockowa ekipa wyprzedza wakacje i już w długi weekend czerwcowy otwiera smakowity sezon spotkań z nocnym jedzeniem. Tym razem pojawi się na esplanadzie Stadionu Wrocław z około piętnastoma przedstawicielami wrocławskiej gastronomii, będą wśród nich: Okami, Balkan Burger, Hulthai, Piekarnia Nieinna, desery zaserwują Bubble Waffle, lody ukręci Chleboteka, kawę poleje Monko. Będzie można też odwiedzić stanowisko szefa Mateusza Sikory aka Janusza Cebuli na co dzień związanego z Trójmiastem. Nie byłoby też Wielkiego Letniego Rauszu bez wielu pozytywnych akcentów na barze - ulubione koktajle z poprzednich sezonów, specjalnie na lato 2019 uwarzone w kooperacji z Browarem Cztery Ściany gastronockowe piwo i inne kraftowe specjały!

Idea Gastro Nocek to niezmiennie oprócz dobrego jedzenia również zmyślnie wyselekcjonowana muzyka. W czerwcu spodziewajcie się koncertów, setów dj'skich z projekcjami klipów z lat 90’, a także obowiązkowej dyskoteki pod gwiazdami jednej z najkrótszych nocy w roku! W piątek 21 czerwca zagra Rau oraz Alkopoligamia w składzie Stasia, Dj Hubson i Dj Black Belt Greg, a w sobotę 22. grający dla Grubsona - Dj BRK oraz znany i uznany warszawski Dj Falcon 1. A jeśli zamiast muzyki wolicie chillout, na czas trwania Gastro Nocek na Stadionie Wrocław organizatorzy konstruują przytulną i pełną zieleni strefę relaksu wypełnioną leżakami, hamakami i nastrojowymi światłami.

Czerwcowym wydarzenie Gastro Nocki zapowiadają, że sezon 2019 będzie powrotem do sentymentalnych czasów z przeszłości - będą smaki, hity i lokalizacje, które wzbudzą w Was wiele dobrych wspomnień!

Gastro Nocki na Stadionie Wrocław

Wielki Letni Rausz

21 i 22 czerwca 2019, godziny 16.00-2.00

wstęp wolnyBLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama