Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Greyt Fashion Night 2019

Kiedy2019-06-07
GdzieGREY MUSIC CLUB
Greyt Fashion Night 2019

W piątek 7. czerwca 2019 roku w Grey Music Club we Wrocławiu odbędzie się pokaz mody Greyt Fashion Night. Wyjątkowe wydarzenie podczas którego trzech projektantów zaprezentuje swoje kolekcje na sezon letni.

Projekt organizowany jest w ramach pracy licencjackiej na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Partnerami wydarzenia są Grey Music Club, Mercedes Benz Duda-Cars, ProAcademy School of Makeup oraz SPP Models.

Szczegóły dostępne w artykule: Greyt Fashion Night.



Zdjecie nr 1485018
Zdjecie nr 1485019
Zdjecie nr 1485020
Zdjecie nr 1485021
Zdjecie nr 1485022
Zdjecie nr 1485023
Zdjecie nr 1485024
Zdjecie nr 1485025
Zdjecie nr 1485026
Zdjecie nr 1485027
Zdjecie nr 1485028
Zdjecie nr 1485029
Zdjecie nr 1485030
Zdjecie nr 1485031
Zdjecie nr 1485032

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

BLOK PROMOWANY
Sopot Sun - nurkowanie w opalanie Przetestuj kosmetyki Ziaja serii Sopot Sun i ciesz się promieniami słońca
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama