Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

FutureNet Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 85:86

Kiedy2019-05-12
Gdzie
FutureNet Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 85:86

FutureNet Śląsk Wrocław przegrał drugi mecz z Astorią Bydgoszcz w walce o awans do Energa Basket Ligi. Kolejne spotkanie w Bydgoszczy.

FutureNet Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 85:86

ip
Fot: Zbigniew Warzyński



Zdjecie nr 1480224
Zdjecie nr 1480225
Zdjecie nr 1480226
Zdjecie nr 1480227
Zdjecie nr 1480228
Zdjecie nr 1480229
Zdjecie nr 1480230
Zdjecie nr 1480231
Zdjecie nr 1480232
Zdjecie nr 1480233
Zdjecie nr 1480234
Zdjecie nr 1480235
Zdjecie nr 1480236
Zdjecie nr 1480237
Zdjecie nr 1480238
Zdjecie nr 1480239
Zdjecie nr 1480240
Zdjecie nr 1480241
Zdjecie nr 1480242
Zdjecie nr 1480243
Zdjecie nr 1480244
Zdjecie nr 1480245
Zdjecie nr 1480246
Zdjecie nr 1480247

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama