Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Stefano Terrazino, Iwona Pavlovic i inne gwiazdy tanca we Wrocławiu

Kiedy2019-01-26 godzina 14:00
Za ilewstęp wolny
GdzieMagnolia Park, Legnicka 58
Stefano Terrazino, Iwona Pavlovic i inne gwiazdy tanca we Wrocławiu

Popularny włoski tancerz Stefano Terazzino, mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym i wielu innych utalentowanych tancerzy zaprezentuje się na pokazach w Magnolia Park już w najbliższą sobotę. Wydarzenie organizowane przez szkołę Champion Team jest bezpłatne. Imprezę poprowadzi Iwona Pavlović.

Sycylijczyk Stefano Terazzino jest znany przede wszystkim z programów telewizyjnych „Taniec z Gwiazdami” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, które jako trener wygrywał w sumie czterokrotnie. Tancerz najwyższej klasy światowej na polskiej scenie muzycznej zadebiutował w 2006 r., przeprowadziwszy się tu, aby trenować z Ewą Szabatin. Już w sobotę (26 stycznia) zatańczy w Magnolia Park. - To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo tego energetycznego mistrza tańców latynoamerykańskich – zachęca Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Taniec to wspaniały sport i forma rozrywki, którą może cieszyć się każdy. Oczywiście szykujemy na ten dzień nie tylko jego występy – zapowiada dyrektor.

Wydarzenie „Gwiazdy zatańczą z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park” potrwa od godz. 14.00 do 18.00. W tym czasie włoski tancerz wyjdzie na scenę kilkakrotnie. Z pewnością będzie chwila na zdobycie autografu i zrobienie zdjęć. Nienaganne umiejętności zaprezentuje także jedna z jego partnerek tanecznych, Paulina Biernat, również trener w  programach TVN-u i Polsatu, w których występowała m.in. u boku Michała Szpaka. Imprezę poprowadzi Iwona Pavlović – tancerka, wielokrotna mistrzyni Polski, sędzia w konkursach krajowych i międzynarodowych oraz surowa jurorka w programach telewizyjnych.

Oprócz gwiazd w Magnolia Park wystąpią mistrzowie świata w rock and rollu akrobatycznym, a także instruktorzy i najzdolniejsi uczniowie z Champion Team. Pary, grupy i soliści zaprezentują style standardowe, latynoamerykańskie, cha-chę, jive, sambę, modern jazz czy street dance. Nie zabraknie pokazów dziewczęcych grup cheerleaderek, dziecięcych grup baletu i młodzieżowych grup hip-hop. – Nasi instruktorzy to tancerze najwyższej krajowej klasy, a uczniowie mogą pochwalić się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Poza dobrą zabawą i ciekawymi pokazami, w trakcie wydarzenia nie zabraknie także okazji do zdobycia zniżek na karnety na zajęcia w naszej szkole tańca - mówi Martyna Wiśniewska z Centrum Tańca Champion Team.

Najbliższe pokazy to kolejne wydarzenie o tanecznym charakterze w Magnolia Park. Wcześniej pojawił się tu m.in. Rafał Maserak, którego występy cieszyły się dużym zainteresowaniem. – Urozmaicony kalendarz wydarzeń na 2019 rok w Magnolia Park zapowiada się równie ekscytująco. Warto być czujnym, aby niczego nie przegapić – zapowiada Tomasz Waszkiewicz.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ponad 260 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Gwiazdy zatańczą z Centrum Tańca Champion Team w Magnolia Park

26 stycznia 2019 r., godz. 14.00-18.00, scena koło Empiku

Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58

Wstęp wolny - zapraszamy!Zdjecie nr 1467058
Zdjecie nr 1467059
Zdjecie nr 1467060
Zdjecie nr 1467061
Zdjecie nr 1467062
Zdjecie nr 1467063
Zdjecie nr 1467064
Zdjecie nr 1467065
Zdjecie nr 1467066
Zdjecie nr 1467067
Zdjecie nr 1467068
Zdjecie nr 1467069

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama