Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Opera Wrocławska: Halka - próba prasowa

Kiedy2018-12-12
GdzieOpera Wrocławska
Świdnicka 35
Wrocław
Opera Wrocławska: Halka - próba prasowa

Najbardziej znana polska opera napisana przez Stanisława Moniuszkę. Dzieło najpierw w wersji dwuaktowej, miało premierę w Wilnie, w roku 1848. Wersja czteroaktowa, najbardziej znana, została zaprezentowana w Warszawie dziesięć lat później. Historia Halki opiera się na typowo romantycznym konflikcie wielkiej miłości i braku możliwości jej spełnienia. Premierą Halki rozpoczniemy świętowanie 200. rocznicy urodzin kompozytora.

Spektakl w ramach obchodów Roku Polskiego w Operze Wrocławskiej Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości

Dyrygent:
Marcin Nałęcz-Niesiołowski

Reżyseria:
Grażyna Szapołowska

ip


Zdjecie nr 1460832
Zdjecie nr 1460833
Zdjecie nr 1460834
Zdjecie nr 1460835
Zdjecie nr 1460836
Zdjecie nr 1460837
Zdjecie nr 1460838
Zdjecie nr 1460839
Zdjecie nr 1460840
Zdjecie nr 1460841
Zdjecie nr 1460842
Zdjecie nr 1460843
Zdjecie nr 1460844
Zdjecie nr 1460845
Zdjecie nr 1460846
Zdjecie nr 1460847
Zdjecie nr 1460848
Zdjecie nr 1460849
Zdjecie nr 1460850
Zdjecie nr 1460851
Zdjecie nr 1460852
Zdjecie nr 1460853
Zdjecie nr 1460854
Zdjecie nr 1460855
Zdjecie nr 1460856
Zdjecie nr 1460857
Zdjecie nr 1460858
Zdjecie nr 1460859
Zdjecie nr 1460860
Zdjecie nr 1460861
Zdjecie nr 1460862
Zdjecie nr 1460863
Zdjecie nr 1460864
Zdjecie nr 1460865
Zdjecie nr 1460866
Zdjecie nr 1460867
Zdjecie nr 1460868
Zdjecie nr 1460869
Zdjecie nr 1460870
Zdjecie nr 1460871

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama