Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Grupa Krakowska 1932 - 1937

Kiedy2018-11-30
GdziePawilon Czterech Kopuł
Grupa Krakowska 1932 - 1937

Na ekspozycji przedstawiona jest wielotorowa twórczość Grupy Krakowskiej, która ujawnia nie tylko piętno sztuki mistrzów akademickich i wpływ malarstwa artystów z kręgu Komitetu Paryskiego, ale przede wszystkim recepcję sztuki awangardowej.

 ip



Zdjecie nr 1459017
Zdjecie nr 1459018
Zdjecie nr 1459019
Zdjecie nr 1459020
Zdjecie nr 1459021
Zdjecie nr 1459022
Zdjecie nr 1459023
Zdjecie nr 1459024
Zdjecie nr 1459025
Zdjecie nr 1459026
Zdjecie nr 1459027
Zdjecie nr 1459028
Zdjecie nr 1459029
Zdjecie nr 1459030

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama