Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zaczytani w drodze - Baśniowa gra miejska w sercu Wrocławia

Kiedy2018-09-22 godzina 14:30
GdzieRynek
Zaczytani w drodze - Baśniowa gra miejska w sercu Wrocławia

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy zaprasza do wzięcia udziału w integracyjnej grze miejskiej „Zaczytani w drodze”, która odbędzie się 22 września o 14.30 na wrocławskim Rynku. Pokochaj z nami książki i zawalcz o nagrody!

Wyrusz w podróż do świata, którym rządzi odwaga i dobro. Czeka Cię wyzwanie godne bohatera, więc przywdziej wygodne buty, chwyć smartfona w rękę i zgłoś się do gry jak najszybciej. Do pokonania masz trasę z 5 punktami kontrolnymi, podczas których przyjdzie Ci rozwiązywać zadania i odpowiadać na pytania dotyczące baśni literackich. Uważaj, żeby po drodze nie natknąć się na smoka i rozglądaj się uważnie, żeby nie przegapić żaby, bo może się ona okazać księżniczką. Młodsi, z kolei wybiorą się w drogę z „Małym księciem”.

Wypełnij formularz dostępny na stronie http://www.aniolywiedzy.pl/zaczytani-w-drodze/ lub na wydarzeniu na FB (https://www.facebook.com/events/2210486382358028/) i 22 września przyjdź pod Dolnośląską Bibliotekę Publiczną po swój pakiet startowy. Każdy rycerz ma swój oręż, my więc nie możemy pozostać gorsi – każdy śmiałek winien zabrać smartfona i pobrać aplikację City Go. Do wygrania niesamowite nagrody tj. zestawy multimedialne, książki, vouchery na laser tag w Kwaterze Głównej, bilety do Hydropolis oraz wiele innych! Weź ze sobą jedną książkę z domowej biblioteczki, w bo w tym dniu zbieramy je dla naszych dzieci.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław, a udział w grze jest bezpłatny, więc zapraszamy do zabawy wszystkich żądnych przygody mieszkańców. A dla tych, którzy nie chcą rozwiązywać zagadek planowane są inne atrakcje tj. wystawa prac małych artystów Aniołów Wiedzy, animacje dla dzieci od HI KIds oraz konkursy!Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama