Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Grzegorz Łomacz - spotkanie z siatkarzem i trening

Kiedy2018-08-11 godzina 12:00
GdzieMagnolia Park, Legnicka 58
Grzegorz Łomacz - spotkanie z siatkarzem i trening

Kim chciał zostać w dzieciństwie? Czy tęskni za domem? Co zabrałby na bezludną wyspę? Na te i inne pytania w sobotę w Magnolia Park odpowie Grzegorz Łomacz, reprezentant Polski w siatkówkę. Zawodnik podpisze też koszulki i weźmie udział w treningu z dziećmi.

Rozgrywający siatkarskiej reprezentacji Polski i zawodnik PGE Skry Bełchatów będzie gościem specjalnym sobotniego otwarcia nowego salonu Teletorium w Magnolia Park, ogólnopolskiej sieci sprzedaży akcesoriów GSM (słuchawki, baterie, etui, karty pamięci itp.) i telefonów.
 
Wydarzenie rozpocznie się w samo południe na placu przed salonem jubilerskim Jubitom (wejście od strony ul. Legnickiej) i potrwa do godz. 18.00. Organizatorzy podzielili je na trzy bloki. W trakcie każdego dwugodzinnego bloku zaplanowano trening siatkówki z dziećmi, rozmowę z siatkarzem i konkurs z nagrodami. Dzieci, które wezmą udział w treningu, dostaną m.in. koszulki z autografem siatkarza. Do wygrania w konkursach będą m.in. szybko ładujące się ładowarki samochodowe i inne akcesoria z asortymentu Teletorium. Podczas spotkań z kibicami sportowiec odpowie na pytania dotyczące sportu, dzieciństwa i codziennego życia, a także podpisze koszulki i rozda autografy.

Teletorium znajduje się na parterze Magnolia Park, tuż obok New Yorkera (wejście od strony Castoramy). Sklep zajmuje powierzchnię 36 mkw. To pierwszy w Polsce sklep marki w nowej formule. Łączy w sobie możliwości zakupów wirtualnych i stacjonarnych ze strefą relaksu. Klienci mogą skorzystać m.in. z ekranów ze specjalną aplikacją zakupową, a także mają możliwość wyboru produktów drogą elektroniczną z szybkim odbiorem towaru na miejscu.  

- Cieszymy się, że kolejna marka zdecydowała się na prezentację swojego nowego konceptu właśnie u nas - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. - Zależy nam na zwiększaniu dostępności nowych technologii, a Teletorium oferuje klientom nowoczesne możliwości. To dobra okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym - dodaje.

Otwarcie Teletorium z Grzegorzem Łomaczem w Magnolia Park w sobotę, 11 sierpnia:
•    Blok 1 – od godz. 12.00 do godz. 14.00;
•    Blok 2 – od godz. 14.00 do godz. 16.00;
•    Blok 3 – od godz. 16.00 do godz. 18.00.


fot: materiały organizatora, Magnolia ParkChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama