Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wrocławski Teatr Lalek: Odd i Luna

Kiedy2018-02-20
GdzieTeatr Lalek
Pl. Teatralny 4
Wrocław
Wrocławski Teatr Lalek: Odd i Luna

Spektakl na podstawie książek Lisy Aisato ODD ER ET EGG i EN FISK TIL LUNA.
Odd ma prawie siedem lat. Siedem lat, odkąd jego głowa jest... jajkiem. Odd bardzo się o nią boi. Bo co, jeśli spadnie na niego lampa? Albo potknie się, idąc w nocy do toalety? Jego życie jest trudne – wciąż musi na siebie uważać. Pewnego dnia spotyka w lesie dziwną dziewczynkę w przebraniu pszczoły. Od tej chwili jego los zupełnie się odmieni...

Fot:Krzysztof Zatycki

 



Zdjecie nr 1416528
Zdjecie nr 1416529
Zdjecie nr 1416530
Zdjecie nr 1416531
Zdjecie nr 1416532
Zdjecie nr 1416533
Zdjecie nr 1416534
Zdjecie nr 1416535
Zdjecie nr 1416536
Zdjecie nr 1416537
Zdjecie nr 1416538
Zdjecie nr 1416539
Zdjecie nr 1416540
Zdjecie nr 1416541
Zdjecie nr 1416542
Zdjecie nr 1416543
Zdjecie nr 1416544
Zdjecie nr 1416545
Zdjecie nr 1416546
Zdjecie nr 1416547
Zdjecie nr 1416548
Zdjecie nr 1416549
Zdjecie nr 1416550
Zdjecie nr 1416551
Zdjecie nr 1416552
Zdjecie nr 1416553
Zdjecie nr 1416554

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama