Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Walentynkowe Reggae Session z RAS TAB

Kiedy2018-02-14 godzina 20:00
GdzieAlive, ul. Kolejowa 12
Walentynkowe Reggae Session z RAS TAB

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników basowych klimatów rodem z Jamajki na Walentynkowe Reggae Session z RAS TAB! :) 

Będą gorące jamajskie rytmy, dancehallowe kroki i raggamuffinowe nawijki.W maju 2013 r. we Wrocławiu spotkało się dwóch muzyków, pozornie czerpiących z tego samego źródła, choć ze skrajnie innymi pomysłami. Raspect Dekki serbski mc przyjechał do Polski, poznał Tab Czapa. Tak powstał RAS TAB.

To nie mogło się nie udać! Eksplozja pomysłów zaowocowała kilkunastoma kawałkami w stylu dub rap, reggae, jungle. Raspect Dekki ma na koncie setki zagranych koncertów na Bałkanach i w Polsce, kilka gościnnych kawałków, między innymi z Eyesburn, zespołem Hornsmana Coyota.

Grał na serbskim Exit Festiwal, stacjonował w nieistniejącej już Piwnicy 21 w Poznaniu, zaliczył kilka pobocznych projektów, między innymi z UHURU. Wydał dwa albumy dla Tioli Records z Belgradu, kolejny pojawi się już latem. Tab Czap produkuje bity niemal od urodzenia, każdy zupełnie inny i niepowtarzalny. Eklektyzm formy sprawia, że jego produkcje są wyjątkowe. Zderzenie bałkańskiej charyzmy i śląskiego poczucia humoru plus skłonność obu członków RAS TAB do dobrej zabawy zaowocowała świetnym projektem. 14 lutego w Alive RAS TAB połączy siły z Poziomą – weteranem wrocławskiej sceny dnb i jungle.


To kolejna impreza z cyklu REGGAE ŚRODY! :)

Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was powitalne REGGAE SHOTY 🍹 i reggae promocje na barze:
- rasta 3-pak piwa za 18 plnów
- reggae herbata na wyspasie za 7 plnów

14.02.18r. Klub Muzyczny ALIVE, ul. Kolejowa 12
Start: 20:00

ip

 

 Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama