Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sinful Betty's Band w ALIVE

Kiedy2018-02-16
Za ile15 zł (rezerwacje / dostępne w klubie)
GdzieAlive, ul. Kolejowa 12
Sinful Betty's Band w ALIVE

Serdecznie zapraszamy na koncert Sinful Betty's Band! :)

Zespół tworzy małżeństwo: Beata i Damian Wiśniewscy wraz z Piotrem Kiałką. Beata, jest wokalistką, Damian gitarzystą, Piotr perkusja, klawisze. Występują jako trio akustyczne.
Grają autorskie piosenki w stylach rock, blues i country. Ich inspiracje muzyczne to między innymi Johnny Cash, Robert Plant, Edie Vader i Czesław Niemen. Występują głównie za granicą, przede wszystkim w Niemczech, Hiszpanii. Bardzo dużo podróżują - głównie po USA. Mają wielu fanów na całym świecie. W 2017 roku była premiera ich pierwszego teledysku. Wzięli udział w eliminacjach do „America‘s Got Talent“ Zagrali dwa koncerty w Filadelfii.

Z zespołem grali w X edycji „Mam Talent gdzie dostali się do półfinału“. wydali reklamowy singiel z pięcioma autorskimi utworami. Zagrali dziesiątki koncertów w polsce, końcówkę roku spędzili na Malcie grając w klubach.

Na 2018 rok zaplanowana premiera płyty tuż przed wakacjami oraz trasa WESTLAND 2018 wypełnia szczelnie najbliższe miesiące. Wspaniali ludzie których słynnym powiedzeniem jest "MUZYKA TO NASZA MIŁOŚĆ, KTÓRĄ KOCHAMY SIĘ DZIELIĆ"Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama