Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Studencka Noc Klubowa

Kiedy2017-10-13
GdzieWrocław
Studencka Noc Klubowa

Już w piątek 13 wystartuje najlepsza Studencka Noc Klubowa. Na to wydarzenie czekają tysiące studentów, którzy w te jedną nocą będą szaleć po najlepszych klubach w mieście! Będą grali dla Was świetni DJ, a przygotowane atrakcje przejdą do historii. Rozpocznij z imprezowym impetem nadchodzący rok akademicki! To prawdziwa PETARDA korzyści. Moc atrakcji i niezapomnianego szaleństwa czeka na Ciebie wraz z najlepszą ceną w mieście!!! 
Pamiętaj, 1 niska cena = 1 opaska = wejście do wielu klubów z imprezami przygotowanymi specjalnie dla Was. 

Lokale partnerskie wydarzenia dzielą się na trzy strefy (zabawy, relaksu i gastro):

1. W strefie zabawy 
+ Wall Street Club - największy i najnowocześniejszy klub na Pasażu Niepolda, a w nim oprócz genialnych kawałków z DJ’ki dla pierwszych 100 osób piwo lub shot gratis! 

+ Coraz Lepiej - shot & music – w nowym klubie na Pasażu Niepolda spotkacie gościa specjalnego Sandre Sarapate z reality-show MTW Polska „Ex na plaży”, która zaskoczy Was na barze i nie tylko!

+ Afera – szykujcie się na zwariowane karaoke o godzinie 22:33 prowadzone przez Najgorsze Karaoke we Wrocławiu. 

+ Mundo 71 Music Club – jeden z najbardziej znanych i lubianych przez studentów klubów w mieście. Czeka tam na Was promocja na barze (piwo 6zł, wódka 7zł), mix muzyki porywający do tańca każdego oraz MC King Lover, który od 23:00 będzie dodatkowo rozkręcał imprezę! 

+ TA.TU club&restaurant - w tym dniu szykuje dla Was firmowego drinka Gruchito (drink na wzór znanego Mochito przyrządzany na bazie własnej produkcji groszkówki) w promocyjnej cenie 10 zł oraz bezpłatne wejście do kompleksu (Ta Tu, Maniana,Tapas Bar,Nagi Kamerdyner). 

+ Domówka – klub w samym centrum rynku przywita Was piwem oraz wódką w cenie 7zł, a grać będzie dla Was DJ Nano.

+ Crazy Rabbit – nowe miejsce na mapie Wrocławia, kręcące biby w klimatach hip hop i drum'bass, przeplatamy to junglami. W tą wyjątkową noc właśnie tam, o godzinie 20:00 możecie być światkami hip-hop’owej bitwy w ramach wrocławskiej ligi freestyle’owej. A do tego duże piwo w cenie małego!
2. Strefa relaksu 

+ Art Cafe Kalambur – klimat tego miejsca, świetna obsługa oraz serwowane cocktaile pomogą Wam zrelaksować się i nabrać nowych sił do dalszej imprezy. Przez całą noc w tym lokalu grać będzie dla również Was Dj Siwy.

+ Kalaczakra Gallery & Coffee : Miejsce spotkań z wyśmienitą włoska kawą, yerba mate na gorąco i zimno, wegańskie smakołyki i nie tylko! Do tego specjalnie dla Was dźwięki pustyni – relaks gwarantowany!
3. Strefa gastro 

+ Nocne Gastro Wrocław - najlepsze nocne jedzenie we Wrocławiu Ty zamawiasz jedzenie, my dostarczamy - całe miasto, przez całą noc, codziennie. Dla szalejących tej nocy imprezowiczów 20% rabatu na złożone zamówienie (o chęci skorzystania z promocji trzeba poinformować podczas składania zamówienia - weryfikacja opaski przy dostawie). 

Dodatkowo w kilku klubach odwiedzi nas szalony Jäger Team Wrocław, który porwie Was do tańca, wzniesie z Wami nie jeden darmowy toast i rozda górę super gadżetów – specjalnie dla Was! Startują o 22:00.

To wszystko dla Was za jedynie 15zł za opaskę (kupiona w dniu wydarzenia 20 zł)‼️ Nie przegap takiej okazji i baw się w studencki, ekonomiczny sposób. Zaoszczędź pieniądze dzięki zniżką i darmowym wejściom, wydaj je na alkohol i zabawę! Wystarczy jedna opaska, żeby ta noc była niezapomniana!


Bilety dostępne:
- on – line - https://studenckanocklubowa.evenea.pl/
(dla kupujących bilety on-line specjalny konkurs)
- w wybranych klubach: Domówka, Wall Street Club, Coraz Lepiej - shot & music, Mundo 71 Music Club, Crazy Rabbit.Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama